Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt vanak a képek van 2 is ugyan ojanok!
Szasztok A bolkba milyen motor olajat raktok ti?
egyesbe felemeli ha rásegitek, de power nélkül amugy is nyomatékszegények ezek. amiota kész a power még nem mentem vele, fesszabályzot keresek hozzá.
szerintem ne furd ki, verd bele és ki tudod tekerni
kb 130 a végsebessége az enyémnek
Torx készletem is van, "csillag" alakú? a csavar csak a vége kilátszik, esetleg felfúrom nagyobbra.

Neked jön kerékre ? nekem nem igazán, nem ver hanyatt inkább nagy a sebesség.
majd megszámolom a fogakat. nem tudom mekkora a gyári.
a fékhez meg verjél bele trox kulcsot, azzal kijön és uj csavarral rakd össze.
most melo, holnap ha nem megy ki a fejemből irom a fogak számát :)
Elég messze tőled, Viharsarok
Mondd meg nekem mekkora a gyári lánckerék áttétel szett? és neked mekkora van fent ? Gumit mit ajánlasz előre kellene,.. illetve nem tudom kicserélni az elsőfékbetétet mert az inbuszfejű csavarokat elnyírták teljesen...
nekem is cserélni kellett, de már nem emlékszem pontosan. kb 4-4,5 dl száranként.
merre vagy? össze kéne hozni egy enduros turát ha nem vagy messze :D
akkor vehetek bele mindent ? akkor marad így. nekem is erdőbe kell, magas oldalfalon felmászik..
telókból ömlik az olaj, várják a szimeringet
Milyen olajat , és mennyit kell önteni ebbe ?
szerintem az hülyeség :)
fesszabályzo meg ha jol tudom kell bele, van valami összefüggésben a power elektronikával.
nekem egy darab lemezzel le volt tömve a ház alatt... mondom milyen szépen nyit a power...de nem is volt poweres a gép :D
most szedegettem hozzá össze én is mindent, még egy fesszabályzo kell, nehogy a tultöltés miatt kinyirja a behuzomat mert sok áramot kap.

én endurozgatok vele, néha kimegyek pályára 1-2 körre. nekem nincs bajom vele, de a régebbi rx esek azt mondják nem az igazi pályára, gyengék a teloi. erdőbe viszont szerintem a legjobb! :)
igen az van elrepedve, abból kilóg 20cm bowden elvágva, és ENNYI. más nincs. semmi nincs. Egy Ducati energia... Nekem krosszozni kell, tehát még azt is eladom róla., Még a fejidomot is műszerfalat, kell egy rajtszámtábla. Minél könnyebb legyen
Érdekes tegnap kipróbáltuk, alsó fordulaton kicsit gondolkodik, kicsit későn "nyitna" de jön a nagy Bumm és húz szépen. Hegynek felfele alsófordulaton kicsit neccen, visszafordítóban elesek vele mert a power "rosszkor" nyit-na...
Este levettem a tankot, ülsét, és semmit nem találtam nah nekem elég volna mechanikus ami szépen húzná ki a lapkát. Azt tudom hogy 10mm kell mozduljon. Gázbowdenhez hozzá lehetne kötni ( Régi Honda NSR-en van úgy megoldva). Csak be kellene hangolni hogy szinkronba legyen a gázmarkolattal. Jó az elgondolásom ?
én most lettem kész a poweremmel, semmim nem volt.
az az y elágazás ha jol tudom a különolajzásnak van benne.
van egy power elektronikád az ülésed alatt, azon van egy szám. az jelzi hogy mikor nyisson ki. van egy behuzo a tank alatt, az kap villanyt, és az huzza meg a bovdent hogy nyisson a szelep.
ha az a power házad van elrepedve ami a hengeren van rajta, olyanom van egy pluszba ha kell olcsoért viheted..
annyi még, hogy egy képet linkelj be rola. van belőle töb fajta, és nem akarok megint rosszat.
köszi
Kipufogó rendszert is keresek ! képeket várok. Köszönöm
Üdv!

Írtam e-mailt Egy pár alkatrész kellene.
Kár hogy már nem az RSV-hez kell
Megnéztem a powert. Elvan repedve a hengeren, a bowden pedig el van vágva, nincs a végén semmi
A gázbowden közepén van egy Y csatlakozó, gondolom az húzná a powert is ?
a pover az aprilián ugy niyt mikor előri a fordulatot beránta az elektromágnes és ki van nyitva a pover telitorokbol mehet!
a yamahának van ugy hogy fokazatosan nyit fordulat fügvényében
a tied gondolom ha később nyit akor 7800-as elektronika van rajta (7800-as fordulaton nyit a pover)
hivhac persze bármikor akár most is
Sziasztok !
Vettem egy 1996 Rx 125öst,Rotax 123 és ismerkedem a géppel.
Első körben kicsit későn és brutálisan nyit a power. Segítene valaki ebben ?
A hengeren van egy alu nyúlvány, abba beleszalad a power bowden...

Másik kérés. Van valakinek eladó elsőfék nyereg ? (az inbuszfejű csavarokat szétnyírták, így nem lehet betétet cserélni, mert a 2 csavart nem lehet kiszedni)
Valakinek pneumatikus power reális áron? :)
Sziasztok.
Pneumatikus power szelephez keresek műanyag kupakot rugóval együtt.
Ha valakinek van eladó jelezze légyszíves.

Köszönöm.
hivhatlak ma vagy ünnepelsz? :)
Komádi hajdú biharba
merre vagy?
persze jó!