Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Ezek már sajnos nincsenek.
Köszi a választ, hasznos volt! Nagyon szép a géped!

Itt egy kép az enyémről, lehet ismerős neked: RX 125
sem amal trafó és alaplap eladó
és egyébb rotax 123 alkatrészek ! olcsón!

tel:06307316232
Nincs, kérdezd meg Rs, Af1, Tuareg fórumon még.
Helló!

1. Megfelel, a gyári előírás SAE 75W-90, de 15W-40 is jó bele. Ha Rotax 123-as a blokk akkor 1 liter kell bele, ha 122-es akkor 0,6 liter. Nekem is '94-es a gépem, ebben rotax 123 van gyárilag.

2. Akár csapágyboltba lehet kapni kipufogó pasztát, hőre kitágul és megkeményedik. Másik megoldás egy tűzkarika, bármelyik motorosboltba találsz ilyet méret alapján.

3. Nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

4. NGK BR10EG a gyári gyertyája, nekem BR10EGV van, igazából csak az elektróda platinumból van de teljesen jó a gyári is.

5. Én ezt használok, teljesen megfelel. Figyelj oda hogy megbízható helyről szerezd be, van hamis a piacon.

6. Tömítésszettben vehetsz, de az elég drága. Ha a régi jó állapotban van tedd vissza azt, vagy esetleg műszaki papírból vágj ki oda tömítést, nem zavar sok vizet.

Neked van eladó Pneumatikus power?
bocsánat, lehet mégis a pneumatikusnál maradok ! még várjuk a postával.
A nem állíthatósba nem tudom sajnos mennyi olaj kell a telókba. 20w azért jobb mert alapból elég puha a telói, ezzel lehet valamennyire kompenzálni.

Ha nincs akksid, meg se próbáld az elektromos powert, idő kérdése hogy kinyírja az elektronikáját. Ezzel a pneumatikussal megspórólsz egy aksi árát, plusz power vezérlőt, mágneskapcsolót stb. Aksit se kell gondozni, minusz 1-2 kg, és még állítani is tudod mikor nyisson. Szóval ha csak terepre vagy pályára használod, én a helyedben csak ezt tennék bele.
ezt nekem írtad.akkor kell a power szett?küldjem?egyébként a powert igen a behúzó tekercs rántja meg.az elektronika figyeli a fordulatot és küldi az áramot neki.
Kell kell címem megvan. A mágnes simán áramot kap és berántja a bowdent ? 12V ? akkor az elektronikához nem lehetne fordulatszám mérőt kötni ?
Castrol Power 1Racing jo De A MOTUL 710 jobb.
10W-40W Vizkozitás igen jó
Sziasztok!

Felújítást tervezek 94-es rx 125-höz és lenne pár kérdésem!

1. Váltó olaj Motul 300V 15W50 4T olaj megfelel? Mennyi kell bele? Úgy tudom 1 liter.

2. Sehol nem találok kipufogó tömítést henger és kipufogó közé, tud valaki segíteni?

3. Szeretnék egy gyors gázkart, nektek mi a véleményeket róla? Megéri? Gondolom új gázbowdenre nem kell beruháznom.

4. Gyertya NGK BR10EG szerintetek?

5. Castrol power 1 racingről van valami véleményetek?

6. Kuplunglamella szett cseréjének az ideje eljött, de sehol nem találok kuplungfedél tömítést! Gondolom azért célszerű lenne ha már meg lesz bontva. Merre találok?

7. Esetleg olcsó szívócsonk érdekel!

Köszönöm előre is! Széles utat!
Figyelj, haverod vagy a kis csapatodat nem értem miért kamuzik folyton e-mailben. kavarjátok a szart. kérdeztem van -e power szelep, 2napig, majd a végén kiderül nincs is! se egy nyamvadt berugókar, se power, se bowden,spirál, lusta vagy megnézni van-e láncfeszítő... Mitek van? Reklám az van, basztok válaszolni amikor az ember locsolná a pénzt ! Remélem más is olvassa, leszűri a tanulságot !
Pneumatikus power szelepet vennék 0630 718 2701
Ha Valaki meg tudná mondani milyen tipu kellene bele feszültségszabályzo,annak örülnék A vasam tipusa Aprilia Rx 125 1990-es ki adás.
Kőszőnőm előre is
Ha beindítod, széthúzod a generátortól feljövő csatlakozót(tank alatt), a két sárga vezetéken van feszkó? Próbalámpával vizsgáld, ne multiméterrel.
Az nem lehet hogy a feszabb beszert?
Sziasztok Mi Lehet az oka annak hogy nincsen tőltése a RX 125-nek?
valaki járt már igy? ilyen kor mit kell kecserélni mi lehet a gond?
Szia Rotax 123-as blokkhoz szeretnék hengert +dugot ven e és Menyibe kerülne?Érdekelne. küldesz nekem elérhetöséget
e-mail:fenyezoserik@citromail.hu
tel. 06304082578
rotax 123-as blokközepek mennyibe kerülnének?
Tél végi végkiárusítás!
Komplett tuareg wind rotax 123 blokkal, gyújtássa, idomokkal, szinte teljes alkatrésszel 90.000Ft!
Af1 nagyon sok alkatrésszel 30.000Ft
Tuareg wind zöld színű teljes idomgarnitúrával sok alkatrésszel, terepgumikkal , kerekekkel stb 40.000Ft
Egyben az összes 120.000Ft
Annyi alkatrész van, hogy két motort össze lehet belőle hozni!

Illetve E heti AKCIÓNK!
ARROW rendszer Rotax 122,123 -hoz most csak 17.990Ft!

Amik raktáron vannak:
-Rotax 123-as blokk
-Komplett gyújtás
-Gyári Kipufogó rendszerek,
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Köszönöm! ezen már elmegyek
remélem segít :)
kőszi
Köszönöm !, a vezetékek merre mennek tovább ? Megvan minden kábel, de se aksim, se önindítóm, se jobb oldali kormánykapcsolo. Igazából csak a power miatt kellene.- vagy eladom a fesszabályzót is, és veszek membránosat