Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha a gyertya benzines akkor cska nincs normálisan szikra ha néha duog
esetleg karbi takaritás is lehet!
ha mgrugod és látod a szikrákat nem hagy ki néha Í?
érdles megnézni a membránt is komprszió van?
Sziasztok!

A segítségeteket kérném.
Rotax 123-as blokkos RX menet közben egyszer csak leállt (befulladt és kicsit visszadurrogott...) és az istenért sem indul. Gyertyát cseréltem, szikra van. Üzemanyagot kap, a gyertya benzines. Rugdosásra néha visszadurran. Nem tudok rájönni mitől lehet.
Eddig szépen ment.

Valami ötlet?

Köszönöm.

Bazsó
itt a kép a fékcsövekről
Ki hogyan kell pontosan belőni 34-es vhsb karbit?Köszönöm az eddigi segítséget is! :)
Eladó!

Rotax 122 alkatrészek. Vagy kompletten is akár.

Bridgestone első 110-es gumi. Nagyon jó állapotú. Alig használt.

Stage 6 versenylégszűrű is van ha valakit érdekelne esetleg.


Ha valami érdekel akkor az adatlapomon van elérhetőség.
sziasztok!94'es Rx-hez vennék hátsó rugóstagot..mert az enyémben se gáz se semmi..mintha hullámvasúton ülnék...csillapítás helyett meg inkább kilő a holdra.. valakinek van esetleg eladóba? :) ha van akkor írjatok légyszives! email: kicsitoth2@freemail.hu
előre is köszi!
Lehet dugulása van.
holnap készitek
küldj róla képet légyszíves, és ha lehet a fékcsőről is!
IDE: mishikeace@gmail.com
nekem van csak nem tudom hogy a tiednek meglelel e
Mi lehet a probléma?Első rugásra indul a mocim de mikor elkezded kihuzatni akkor ledadog és nem akar menni.... nem gyorsul :( rotax 123 blokk!jelenleg nincs benne a power!
Heló! Az RX-en a lengővillára van szerelve, egy műanyag lánc védő, ami megakadályozza, hogy a lengővillát koptassa a lánc. Nekem ez elkopott, nincs túl jó állapotban.

Esetleg valakinek van-e ilyen, vagy lenne-e valami megoldás ennek pótlására?
Eladó!
Elektromos power kompletten plusz alkatrészekkel: 20.000ft
Üdv!
Nagyon szépen köszönöm, sikerült "szerezni".
Köszi srácok!
Minden jót!
hello,tudok neked trafót adni 9000-ért ha kell.
Ára lemaradt: 250.000Ft
Üdv! Eladó sorba került a géposztály, ha valakit érdekel írjon üzenetet! Első gumi kb. 70%os, hátsó már kopottas, kb. 50%os, láncszett cserére is szorul lassan, de még használható. Festésén terepmotorhoz illően találhatók karcok. Világítás, féklámpa, km óra működik. 34-es Dellorto karburátorral, 160-as Polini hengerrel (hengerről és egyéb szervizről megvannak a számlák, amit az Aprilia szervizben csináltak, még az előző tulajnál). Váltó olajat nyáron cseréltem, Castrol motorolajjal használtam (full szintetikus). Állítható keménységű első, hátsó futóművel (jó állapotúak, nincs össze ülve, első nem engedi az olajat, ill. az első teleszkóp keményítve van).
Szia! Ha érdekel tudok gyári bontottat illetve vaci újat is ami jobb mint a gyári! Adatlapomon lêvö elérhetöségeken elérsz!
Üdv
nekem van
tel:06307316232
hivj! bármikor
Ez Egy Komoly Forum Itt mindenki okoskodik csak nem segitsenki senkinek.
Üdv!
Aprilia rx 125 (1993) gyújtó trafót vásárolnék, akinek volna, kérem jelezze.
Előre is, köszönöm!
Szabó Roland
Persze. Én is szokok használt alkatrészt vásárolni, az italmondot ismerem, rendeltem már tőlük. Köszi.
link Sok minden van, viszont nem olcsó...
Sokan vesznek használtan is attól függ mi. Én is általában használtan vettem jó állapotban lévő alkatrészt.
Sziasztok srácok!
Ti hol szoktatok alkatrészeket vásárolni a motorotokhoz?
Keresgéltem a neten, találtam is egy-két weboldalt ahol ezt-azt be lehet szerezni, viszont elég szerény a kínálat, ezért hátha ti tudtok ajánlani pár címet ahol csemegézhetnék, nézelődhetnék.
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Akkor azzal egy jó ideig nem kéne gondnak lenni.