Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fogjátok már föl hogy nincsen 90es henger bazmeg.... az meg miért van szerinted nagy okos? gondolkodjál...csúszik a kuplungod...
Nekem pl 50-es rx-em van,de raktam már rá 90-es hengert és úgy harap tőle a moci h vigyázni kell vele mert váltás közben nem szabad gondolkodni mert egyből 11 ezren van a fordulatmutató Nekem eddig bevált h kicseréltem a hengert nagyobbra és meg is vagyok vele elégeddve.
Tégy úgy!
ok köszi! azt megnézem! cseréljem is ki mindjárt? mert van egy pótgyertyám!
a gyertyát azért megnézhetnéd, a karival meg meny vissza, ha a gyertya nem vált be!
hát ez az ! nem szívesen basznám szét én sem még jobban!! gondoltam van vmi ésszerű magyarázat.
nem blokkról van szó hanem 1 gyertyáról meg 1 karburátorról..ááá
lehet hogy csak ovatos, nem akarja szétbaszni ő. Én se szivesen szedtem szét a blokkot, ezért vittem el az egyik haveromhoz, aki ért hozzá valamenyit!
ne mhiszem el h nem tudod megnézni a karbit meg azt a rohadt gyertyát....
sajna nem!:( és annyira idegesít a dolog, majdnem 1 hónapig volt szervízbe,elhozom és aznap lefullad...a szerelő akitől elhoztam azt mondta h az akksi lemerült de a használattól feltöltődik! és mondta h alapjáraton leállhat a motor, ami meg is történt...most vihetem vissza??
ugy se indul hogy nem húzol neki semmi gázt? nekem a KDX csinálta már, hogy csak semmi gáznál indult be hidegben!
vagy gyertya....
nem hiszem h akksi...eldugult a karbi...
Tessék it van egynem rendszámos
hát!
csak szimplán lefulladt!először azt hittem h kifogyott a benzin és attól! aztán megtankoltam és az óta nem tudom berúgni... hörög csak nem pöfög be! :(nem lehet h a benzin miatt vagy h lemerült az akksi?
van valami ami hasonlít az RX-re, és még a blokja is jó?
a 2006/2007es rxek szarok,derbi mintára készültek,gyengébb a blokkjuk is mint előtte....
Multkor néztem, hogy az új RX 600.000 körül van.....Ez volt nyáron....tehát mostnanába akkor olyan 500.000, mert télen lemennek az árak....
lefulladt vagy blokkolt a hátsó kerék? ha lefulladt akkor karbitisztítás ha blokkolt a kerék akkor elbasztad a járatást...
Na hali! Valaki ha tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
a helyzet az h van egy aprilia sr-em 1997-es és tegnap hoztam el a szervízből ahol kicserélték a hengerszettet 70-esre és mentem vele egy darabig aztán 1szer csak lefulladt!az akksi kicsit már le volt merülve mert sokat állt de benzin is kifogyott! elmentem és tankoltam bele 95-öst és az óta nem indul el... mi lehet a probléma??????????????????????????????
RX-et szeretne!
Akkor meg minek vesz új motort? miért nem jó neki 1 használt 125ös?sznobságból ne vegyen új motort ha nem lehet rendszámos....
akkor vegyen valami fiatalabb crossmocit
Na a probláma ott van hogy csak rendszám nélkül lehetne! Tehát az MX rendszámos eleve nem jó!
hát figyelj...rxből nincsen új a 125ösből....szóval.... 50es rx az 8 kiló....1 henger-40 ezer,ez a legszarabb...kipu rendszer 60-70....karbi 20-30....ez az 50 ... és ott vagy h 1 milla...akkor inkább 1,3ba kitolom a 125ös mxet rendszámmal és még belealkudom az első x szervíz árát+vmi ruhát v vmit....