Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi megoldódott üdv
Üdv!
Nincs valakinek eladó Aprilia RX 125-ös motorja Tolna megyében vagy a környező megyékben? Akinek van az írjon a lukacsakos97@gmail.com email címre vagy hívjon telefonon 06306220150.
tel:06307316232
Sziasztok.Aprilia RX 123 Rotax blokkos.Az lenne a kérdésem hogy a dugatyú gyűrűk vágásának bele e szabad érnie bármelyik csatornába(szívó,kipufogó,átömlő),mert akárhogy rakom bele vagy a kipufogó vagy a szívó csatornába bele lóg a gyűrűk vágása?Mivel csak kétféle képen lehet berakni,így sok lehetőségem nincs?!Most lett fúrva meg új dugatyú van hozzá és nem szertném ha valami gond lenne!Én úgy tudtam hogy a vágásoknak csak olyan helyre szabad esnie ahol nincs nyílás a hengeren!?De lehet akkor rosszul tudom?!Vagy rossz dugatyút adtak?!
Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.
Üdv!
Nekem van egy 123-as rotax blokkom csak darabokban, nem tudom, hogy így mennyire érdekel!
Ha érdekel akkor írj egy e-mailt!
sz.schliemann@indamail.hu
Én is meglepődtem amikor az RS-emnek cseréltem a szimeringjét, csak az egyikbe van rugó, a másik csak csillapít!
Hali Rx 125-nek a teleszkópjában rúgók vannak vagy mi ? mert nekem csak az egyik rugózik a másik meg csak összemegy
Elado rx 125 olajtartály szintjelzövel.Érd:.lovasati@freemail.hu
Sziasztok
Rotax 123 blokkot keresek.
nekem van powerem ha érdekel irj rám takacsgabi@freemail.hu
Szia.
Tudok másikat ha érdekel, adatlapon lévő elérhetőségeken elérsz.
Udv
Keresek 123-as blokkhoz komplett mechanikus powert,normális állapotban,normális áron!

Üdv!
94-es Aprilia RX-hez keresek komplett blokkot (rotax 123 )
0630 333 9676
heló, meg van még a blokk?
Aprilia Rotax 123 POLINI 160cc tuning henger szett eladó ! Érd: takacsgabi@freemail.hu vagy 30/540 77 81
Sziasztok!

Ledes Index párban eladó, ingyen postával, magamnak vettem, de közben a motort eladtam és nem tudom mire feltenni, ezért ilyen olcsó az ára.


http://www.kepesmotor.hu/elekt...



Érdeklődni emailben lehetséges.

üdv
Sziasztok eladó egy rotax 123-as szett van hozzá hengerfej viztér minden összetört az alsó tügörgő és a dugttyu tetejét meg a hengerfejet eléggé megcsapkodta 40km-rt ment a furás elött Meteor dugattyut kapott csak sajnos ez lett de ettől függetlenül használható kinek mennyit ér ?A HENGER FALA SÉRTETLEN EGY KARC SE LETT RAJTA!
Szép napot. Nincs valakinek egy 1990 - es dt 125r-hez eladó főtengelye és az olajtartályba való szintjelző ? Szükségem lenne rá. Választ köszönöm Nagyapa
nekem 155ös főfuvim 60as szivató 50es alapjárati van benne nekem ezzel jó meg megy is:DDD
na nem tudja senki se a a fuvuka méreteket meg az úszó szintett?
Érdekelne a dolog, de mit takar az hogy jó állapotban? Mert az enyém már megcsúszott aztán nem szeretnék úgy járni hogy belerakok használtat aztán hamarosan megint szar lenne. Ha meg már lamellát cserélek akkor rugót is kéne. Írjatok a pataki.roland@freemail.hu e-mail címre.
csáo nekem is vannak jó állapotu lamelláim itt porosodnak reális áron adnám irj ha érdekel takacsgabi@freemail.hu
nekem van 123as blokkhoz lamalleaszettem es rugok is, jo allapotban, 2500 ft+posta.
Helló
Meg tudja valaki mondani hogy a rotax 122 kuplunglamellái jók-e a rotax 123 kuplungjába? Vagy ha nem akkor hol tudnék komplett szettet fémlamellákkal+rugókkal beszerezni rotax 123-hoz?