Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a feszültségszabájzot ugy tudod kideritani hogy jo e hogy tölti az alksit vagy nem
vettem hozzá ujjat azzal sem csinál semmit lehet hogy a feszültség szabályozó a baja ?
ved le a bovdet a elektromágnesről és ugy pörgezsd fel a motor és nézd emg hogy ugy beránt e! ha beránt akkor vagy kevés az áram a mágnesnek vagy a mágnes kuka!
na most ha ténleg feladta juni 3-án akkor hol örizték neki 1 honapig a postán ez hülyeség akkor lett feladva mikor küldte az sms-t szerintem én vártam nem kereset gondolt eggyet és feladta utolag ha időben feladja még akkor mikor elsőnek beszéltünk átveszem igy járt ne sirjon itt lehet nagy szája ...
Hát igen csak itt az volt a baj a srác azt veszi zokon hogy Hangsúlyozom Junius 3-án beszéltünk telon állitolag feladta a csomagot na voltam bent apostán senki nem tud rola semmit felhivtam egy hét mulva és mondom neki h adjon már egy feladószelvény számot és megkérdezem merre is jár a cucc erre azt mondja h holnap felhivlak kereslek nem keresett . és Kb 2-3 hét mulva kapok egy SMS-t h bent van a tesco postán juli 3-ig vegyem át NEM VOLT IDEJE EZZEL FOGLALKOZI MERT VIZSGÁZOTT . na monst ha ténleg
Jó megtaláltam köszönöm már csak annyi a baja ,hogy van aksi ,új a mágnesmotor ,és a fekete doboz is és nem nyit valamiért
rotax 122/123/127-blok alkatrészek
06703250214/06304053450

ÉJEL NAPAL.HÉTVÉGÉNIS HIVHATÓ VAGYOK bontot.motorok ktm gs 250 motorblok alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gs 125 motorblok alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gxr 50 csk blok alkatzrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblok alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblok alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblok alkatrészek gilera rx125 csak motorblok alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblok alkatrészek derbi senda 50 csak notorblok alkatrészek cagiva freccia 125 öszes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 öszes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi öszes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblok alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150.tzr 125.yz 125. xt600.és egyéb motorok bontot alkatrészei


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengejek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ulések.lámpák.vázak.ele
ktronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden tipusun alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITET ÉS NEM EMLITET MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFŐLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM
nálam is van 1-2 fekete listás
én be x-m a 5 napot ha adig nem veszi át viszajön és kész
takacsgagabi

TAKÁCS GABI

Elmehetsz a mocskos k**** anyádba ! 3 hete állt a csomag a postán ahol megbeszéltük, többször beszéltünk hogy átveszed, mert ha nem visszahozatom mert csak többe kerül és lesz más aki elviszi ! !
Erre te hitegeted az embert, ma meg hozza vissza a postás és még fizessek neki 900FT-ot, Ha kenyérre kell a pénz és nincs 5000 FT-od egy csomagért akkor ne rendelj semmit !
Remélem megáll az a szar alattad ! Még "ti" nevezitek magatokat motorosoknak !

Ja és persze sem e-mailre, sem telefonra nem reagálsz !
Soha többet nem küldök így csomagot, lassan olyanok ezek az emberek mint a ci****ok!
pegaso rx tuareg hátsólámpa 3000 ért eladó és 50 es vázszám vázzal vagy anélkül olcsón szintén eladó
rx hátsólámpa és főfékhenger hátra nemkell valakinek olcsón? lámpa 3 főfékhenger 3000 ft üdv gabor8181@freemail.hu
azt az elektromágnesbe kel könti ott van vaalhol felcsatlakoztatva a heger környékén!
Szép napot!

Rotax 123 blokkos aprilia rxemre keresnék 34es dellorto karburátort! komplettet! Akinek van normális áron jó állapotú,az írjon! (súber,súbertű nem zörög...nincs elkopva) Képeket is kérnék róla ha megoldható! előre is köszönöm! Üdv

email:kicsitoth2@freemail.hu
hello kéne nekem egy kis segítség !
vettem egy aprilia rx et 123 rotax blokkal és a hengernél a power szelepnél lóg egy bovden azt hova kell bekötni ?
Hali!
Most szeretnék venni vmi hasonló kategóriájút,mint a Te RX-ed,ha egy kicsit bővebben írnál róla megköszönném.Használtad vagy csak eladásra vetted?
Üdv!
tuareg és rx hátsó lámpa jó állapotban eladó 3000ft
illetva 49 ccmes aprilia váz bilétával együtt ha valaki lát benne fantáziát...:) és index 1000ft per db
30 605 6883
...
Sziasztok.
Eladó aprillia rx 125-ös rotax 122 (1996).
Ár: 220.000 ár Fix !
Ha esetleg valakit érdekel hívjon.
Tel: 0630.649.26.76
Valaki esetleg tud valamit az úriemberről?!
Én amikor cseréltem a szimeringet akkor nyilván szétszedtem teljesen, így kijött belőle a régi olaj, és annyit öntöttem bele amennyi elő van írva. Ne kérdezd, hogy mennyi kellett bele, mert nem emlékszem de ha megtalálom valahol akkor írok!
rotax (122.123.127.) motor blok alkatrészek eladók
06304053450
De szét kell szedni ahhoz hogy beleöntsem? nem elég levenni a tetején a 24-es csavart? Mert a baloldali fent beletöltöttem és nem ment bele vagy csak 2,5 deci mert tele lett a szár. de a jobb szárba ugyanennyi mennyiség meg sem látszik lefolyt.
Nagy valószínűséggel a Tuaregen is így van, de olaj min a kettőbe kell, amiatt csillapít!
ez meglehet tuaregnél is? nekem is fordított van benne, és akkor gondolom csak abba kell olajat önteni ami rugózik?
Sziasztok.Szeretnék érdeklődni hogy vásárolt e már valaki Takács Gábortól,vagy valaki tud e róla valamit?!Ugyanis utaltam neki pénzt egy alkatrészért aminek elvileg hétfőn kellet volna megérkeznie,de nem jött meg,ezek után váltottunk még pár e-mailt hogy majd biztos meg jön,de nem jött meg és azóta nem is válaszol!

Üdv!