Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csáo gondolkoztam rajta tuti kell a henger majd hivlak ma!
5000 FT Ha kell annyiért .. ?
és igy ahogy most áll mennyiért adod ?nekem csak mintának kellene
Szia ez teljesen gyári ! Nem lett rajta semmi "reszelve"
Szia nagyon brutál ez a szivoldal te csináltattad ilyere ?Vagy gyárilag igy van kialakitva?
Szia.Szívatónál nézted az tömítést?Nekem az volt a baj mikor össze vissza ment alapjáraton!

Üdv!
Valaki le tudná írni hogy mekkora fuvoka van a 34-es dellortoban és mekkora úszó szintett kell beállítani?
Sziasztok !
Igény szerint eladó egy Rotax 123 as GILARDONI 2-es henger, alapméretes persellyel, a hengert elvittem gépműhelybe, ha kérem raknak bele egy perselyt amit alapméretre fúrnak.

Ára:28000 FT
Egy dugó hozzá (meteor)13 590 FT
Szóval kb 40 000 ból lesz egy alapméretes hengered dugóval, ráadásul az erősebbik fajta ennyiért bontottat kapsz kopott dugóval !
Ha érdekel 06 30 834 27 64

a képen a henger van ami perselyezve lesz !
ThomasMc-t kérdezd akkor, neki is polini volt rajta. Úgy tudom már eladta, de hátha emlékszik rá. Egy próbát megér.
http://www.sportmotor.hu/tagok...
Mert most kapott a moci egy polinit aztán azon gondolkoztam hogy elég e lesz neki az olaj amit kever a gép vagy nekem kéne külön?az utóbbi a biztosabb azt tudom csak úton lenne használva aztán nem szeretnék olajazni jobbra balra.
A manuálban lestem de abból nem tudtam kivenni semmit de azért köszi
Talán a manualjában le van írva, de nekem 1 liter 500km-re elég. 7 literes átlagos fogyasztással számolva, azt jelenti hogy 0.2 : 7 az arány, ami átalakítva 1:35. Valahol itt szokott lenni az átlagos keverési arány is.
Helló mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni hogy nem e tudjátok milyen arányban keveri az olajat az olajszabályzó ha megfelelően be van lőve.
(Rotax 123)
Heló! Vennék Rendszámos RX-et! mishikeace@gmail.com
Rotax 123-as blokkal szerelt Aprilia RS-125-öst bontok, van majdnem minden!
sz.schliemann@indamail.hu
Néhány kép: http://alkatreszek.schliemann....
üdv még a blokk ban van benne nem kotyog nem lóg tökéletets!
agyon reszelt rotax 122 es henger /hengerfej/ dugó eladó kérésre e-mail címre küldök képet tov info tel--------- (adatlap)
Holnap hivlak de rotax 123 főtengelyem nekem is csak hajtókaros am milyen állapotban van a tied ?
123 rotax főtengelyem van 12e ért telefonon a többit!06203757104
rx blok alkatrészek eladók

06304053450
áááá
13ért már dobhatnád is postára
nekem van 17e a komplet főtengely
rotax 123 hoz van 7800-as ha jól emlékszek pover elktronika elektro mágnesem is van igy a 2 db 10e ha érdekel
valakinek fasza állapotu hajtokarja tügörgövel csapszeggeel esetleg eladó?