Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Újonnan venné, az ismerősöm, nem nekem kell!Én is a 125-öst javaslom, de az apja venné, és érvet kéne keresni hogy inkább 125-öst vegyen, tuningolt 50-es helyett!
pl nekem volt a 80as ami nagyon pöpec volt,150ért vettem,utána megragadt,180ba volt és nagyon jól adtam el.... de az nagyon ment....a mostani is elég faszán megy így hogy új blokk van benne,igaz már csak 7 bar van benne,szal jövőre kell bele lehet dugó...
de szentem mindenképenn 125-t vegyél
hát 125öst...ha terepre kell mindenféle képpen jobb és olcsóbb is. ha utcára kell akkor necces mert 300 alatt nem kapsz rendszámost,viszont egy jobb tuningos 50es is 300 körül van....
használtan vagy ujonann?
Melyik az olcsobb megoldás: ha veszek egy 50-eset és átalakitom, vagy ha 125-et veszek eleve!
Erőben van különbség, de árban menyi? Melyiket érdemesebb?
nincsen....kell henger,kipu,kuplungrugó nagyobb karbi stb
sztem ja, de majd xlzx megmondja ő vágja
Akkor gyárilag nincsen, csak tuningolva?
jah raksz bele 80as hengert lesz
Van RX-ből 80-as is? Látta már irásokat róla!
felni? nekem? minek? épp árulok egyet mind2 jó kis motor a maga nemében,telók jók,blokkok is...konkrétan kérdezz 50es boltbajárós 125ös terepre kevés ha tudsz 1 kicsit ha csak hobbi akkor elvagy vele,menni erre arra kisebbeket túrázni kurva jó...
hát most 50es az tök mind1 milyen többi 50-eshez képest sztem jó...deha már veszel 125-t vegéyl
hát ha lehet akkor mind a kettőről kérek véleményt...
xlzx nem kell felni motohoz ??
50es tuning hengerrel
ez olyan jó mindenki ezt kérdezi...csak írjátok le h 50es v 125ös...mert ég és föld...
Szerintetek milyen az Aprilia RX??? Csak, mert vennék egyet és kiváncsi vagyok olyanok véleményére akinek van is.....
az nem érdekel,csak fizesd ki....
Én sajna nemtudok vele mit kezdeni...huzzam a pöcsömre???
nem kell vkinek a kerék+kormány? 10ért adnám...naa vki plz,kell a pénz...ja és van 2 első enduro gumim is,egyik continental vadi új a másik meg metzeler 80%os az egyik 10 a másik 8! naaa vki vegye meg
...és a külnöbözetből kijön még egy sm-szett és még sok apróság is..talán egy komplett ruha is belefér
Ha azt nézed hogy egy 96", rendszámos 125-ös RX-et már kapsz 260-ért akkor sztem drágább a maga 380-ezrével a WRE....
nem drágább az rx-nél
THX tesa