Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képet tudsz mutatni a spirálról?
2003as Rs125 bontódik akit érdekelnek alkatrészek bármi az írjon emailt, vannak új(bontatlan) és használt cuccok is!
dadii02@citromail.hu vagy dadi1095@freemail.hu
30 605 6883 eladó cuccok...
Sziasztok valaki nem tud eladó Aprilia Rx 125 Rotax 123 as blokk hoz kuplung kiemelő szerkezetet kiemelő kar meg kiemelő + rugó hozzá vagy ha esetleg tudtok olcsón fesz szabályzót az is érdekel ne küldjetek e-mailt de képekkel
köszi elöre is Ilyen a blokkom akinek van alkatrésze Írjon

Email cim : tomi11718@gmail.com
Szia!
Ha érdekel tudok segiteni benne! Mindenem van hozzá bontottan!
email:patvaros87@gmail.com

Üdv
Láttam Irtam emailben
küldtem e-mailt!
Sziasztok valaki nem tud eladó Aprilia Rx 125 Rotax 123 as blokk hoz kuplung kiemelő szerkezetet kiemelő kar meg kiemelő + rugó hozzá vagy ha esetleg tudtok olcsón fesz szabályzót az is érdekel ne küldjetek e-mailt de képekkel
köszi elöre is

Email cim : tomi11718@gmail.com
de van...van hozzá csigám is..csiga 3000 spirál 2000ft üdv
hali!
km spirálod nincs?
Helló, egybe van még a motor?
aprilia rx 125 (rotac 123) motor blok alkatrészek eladók 06304053450
Esetleg valakit érdekel sérűlt rotax 122 henger/dugó/főtengely?
rotax 122 es elketl
aprilia rx 50 80

tank nagyonszép állapotban 4990
műszerfal nagyon szép szinte karcmentes 3500
légszűrúház szivaccsal 990
hátsó sárvédő nyulvány 990
tankidom kicsit karcos az egyik a másik szép csak matrica maradvány van rajta lekell mosni és széplesz.:2000 per db
ülés nagyonszép eredezi állapotban 4990.... csak az új huzat lenne 5000 ft körül..
hátsó lábtartók 990 cak pakk
per db
indexek 990 per db
tükör balos 1db 990
fékrendszer egyben 4500 vagy részekre bontva...
láncvédő műanyag hátsókerékhez 500
hátsó kerékdobban lévő sárv 500
műanyag szerszám vagy eü doboz 500
váz 4000
h villa 3000
kábelköteg 2000
villabefogók cak pakk 3500
első villák kis hibával 5000
kerekek 4990 per db gumi nélkül
ha esetleg más kellene...írj kérdezz..szivesen válaszolok... gabor8181@freemail.hu
30 605 6883
Rotax 123-as blokkal szerelt Aprilia RS-125-öst bontok, van majdnem minden!
Néhány kép: http://alkatreszek.schliemann....
amerikai scott endúró cuccok megkímélten szép állapotban... a dzseki újonnan 150 euro volt..ennek töredékéért eladó... 20 496 5113
sziasztok..rx 50 fekete 98 körüli bontódik...amint megtudom a pontos évjáratát helyesbíttek..
hátsó villa 3000
féknyergek 3000 per db...
kerekek tárcsával tengellyel -lánckerékkel egyben 8000 per db..
ülés jó állapptban gyári.. 4000
fékmunkahengerek 3000
stb
mond h mi kell és mondom az árat..a napokban fotó is készül de előbb letakaríttom... 30 605 6883
gabor8181@freemail.hu
vagy itt fórumon..
szia... miondenképpen hozzáértővel menj el motort venni és ne hagyd magadra beszélni a mocit hiába szép..attól még lehet h a blokkja fos.... egy blokkfelújíttás kb 100 ba fog kerülni! minden motor annyira frankó csak mint amennyire megkímélték..krosszot is lehet venni jót meg szart is... endúrót ioslehet venni jót is meg szart is..ez mindenre igaz..attól függ hogy mennyire kmélték meg..te tény hogy pl egy 17 lovas dt motorja kb 10 000 km re többet elmegy uyganazzal a gázzal mert annyival gyengébb........minnél gyengébb a motorja lóerőre annál tovább tart...
Szia!
Már csak a nadrág és a mez van meg, a többi elkelt..
üdv.
Hali! Tudnál küldeni képeket a csizmáról?
Sziasztok!
Van pár eladó ruhám, nem újak már... ;)
-O'Neal krosszcsizma sajna neki az egyik csatját leszakítottam, fentről a másodikat (a négyből), de így is tart rendesen.. 44-es 5eft
-NoFear krossznadrág (az elején van egy foltozás) 36" 5eft
-Scoyco krosszmez XXL 4eft
-Acerbis krossz páncél 5eft
-FirstRacing krosszszemüveg (Őt egyelőre csak akkor adnám el, ha mind elmenne, egyelőre a krosszsisakhoz megtartom, bár kicsit furi egy robogóhoz..:)
A képek alapján is látszódik, hogy nem kiállításra szánt darabok, inkább pályára, ennek tükrében próbáltam kalkulálni az árakat is. Én 178centi vagyok, kb 90kilósan hordtam ezeket)
Több darab esetén kedvezményről szó lehet, ajánlatot várok rájuk.. csak bátran Urak. ;)
Átvehető Békéscsabán, vagy postázom.
crosspeet@gmail.hu
eladó tökéletes állapotú brembo fék pofákkal ha érdekel irj forumon