Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló! Valakinek van komplett power mechanikája? komplett kellene minden!

Vagy ha nincs is kb mennyibe kerül?
eladó rotax 123 főtengely tökéletes
dellorot 34 karbi is
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
eladó pár rx alkatrész:
külön olajzás tartály csővel
kinyomócsapágy
rx gyári dob
visszapillantó indexek
első kb 100km-t futott lánckerék (13t)
ELADÓ!Valakit nem érdekel rotoros gyujtás a gépére ?
Szép :)
Nem én írtam :)
Hangra nem tűnik rossznak, főleg ha C4es főtengőcsapágyak vannak benne. Az enyém így szól egy blokk generál után:
link
Amúgy te írtad valahol, hogy módosított préssávod, hfed van, és csak 7-8 bar végnyomásod? Mert ha tényleg csak ennyit mértél, akkor az nem olyan jó. Szerintem szedd le a hengert, nem sok idő az egész, és fény derül mindenre.
adatlapomon kint van
köszönöm aki segít
nem rakta ki a vidit bocsi :S:S:S
Sziasztok!
Nem vok szerelő és nem is értek annyira a motorokhoz és egy kérdésem lenne
szerintetek nem csörög valami?nekem olyan fura hangja van :S :S
eladó polini membránlapos menbrán az ára 5e
sem amal trafó 15e
rotax 123 alkatrészek is vannak
tel:06307316232
csáo megjött a karbon és nem 0,35-ös hanem csak 0.3-as
Valakinek esetleg 49 vagy 52-es lánckereke nincs eladó rx-hez?
Szeva jelölj facen https://www.facebook.com/adam.... és beszélünk
köszönöm...
csáo nekem van irj email-t takacsgabi@freemail.hu
100% ! vadi új viton szimeringek... a hidegindítós dolgot holnap megpróbálom! :) köszi
Szerintem a ki és bemenő csonkot kösd össze egy csővel, és töltsd fel olajjal, amennyire tudod. Úgy tuti nem lesz baja.
Hello!
Szerintem nem lenne hülyeség járó motor mellett a kritikus helyekre, mondjuk hidegindítót fújni, ha megváltozik az alapjárat, akkor ott lesz a hiba valószínűleg. Főtengely szimeringek tuti jók?
igen van egy szűrő az olajtartályban.
Fiuk szeretnék vásárolni augustus körül 1 25-ös rxet volt már ilyen motorom és tuningolni szeretném valakinek eladó rx tuningal illetve 160as polini inner rotorstb.....ha valakinek van irjatok pls
Mi kellene? használtból kukoda ati neki mindene van és korrekt keress rá a googleban kukoda attila veszprém
henger talp töm? szívócsonk nincs ki repedve? vagy a blokk kirepedve valahol?
Üdv srácok! Légyszives segítsetek nekem!

Valahol fals levegőt szív a motorom (rx 125,rotax123),de nem tudom hogy hol! Minden létező tömítés ki lett rajta cserélve! Membrán alatt..karburátor úszóház tömítés..mindenféle.. szimeringek szintén kilettek cserélve,mert azt hittem az a baj (a régiek is hibátlanok voltak),és mégis össze vissza pörög a motor..sehogy sem akar összeállni! Most lett benne dugó cserélve,de még 1 kört se tudtam vele motorozni...
ha valakinek van valami ötlete,az légyszives írja le! Előre is köszi! Üdv
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy az aprilia rx 50 ki van kötve a keverék olajozás és nem le e baja ha nem keringeti az olajt ?

Meg tudtok e boltot ahol lehet cuccokat rendelni vagy venni?