Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

koszi. es ara nincs linked?
RX-hez én nem nagyon találtam rajzot mikor keresgéltem. De nagyon hasonló a korabeli aprilia gyorsasági modellekhez. AF1, RS. Mivel a blokk, gyújtás ugyan az.
Nem tudok típushibáról. Olyan hibái lehetnek ami egy ilyen idős motorkerékpárnak. Idomok, küllem legyen rendben. Az sem árt ha minden elektronika működik. Ne legyen gányolva. Motorjához lehet kapni sok alkatrészt. Nincs olasz blokk, a Rotaxot az osztrákok gyártják. Felépítésbeli különbségek lehetnek a 123-122 között. Teljesítményben nincs jelentős. RX-ek nem nagyon vannak fojtva.
sziasztok keresek kapcsolasi rajzot.vasaroltam egy rx-et es levolt butitva teljesen.se aksi se fesztszabajzo meg egy doglot power szelep.en viszaepitetem elektromosra csak nem tudom bekotni.segitsegetek koszonom
Sziasztok!
Tervezem rx 125-ös vásárlást, és érdekelne hogy milyen hibái lehetnek, ami miatt nem érdemes megvenni, vagy drága lenne a javítása, meg hogy mi a különbség a blokkok közöt a 122-es és 123-as között, halottam olyat, hogy van osztrák blokkos és az jobb mint az olasz, csak mert nem szeretnék egy agyon folytotatt venni, de a legjobb az lenne ha tudnátok linkelni egy gyári leírást a motorkódokról, illetve mi az a ,,rotaxos hang,, ?
Keresek pneumatikus powert!Reális áron!Melyik a jobb az elektromos vagy pneumatikus?
pasztor17@freemail.hu
Peumatikus power engem is érdkelne ha van valakinek.
italmondo
Üdv valaki tudna segíteni hátsó fékbetétet keresek,hol tudnék venni?
Sziasztok!
Rotax 123 powerje jó a 122re?
Pneumatikus power szelepet keresek!Reális áron!
Keresek közép vagy oldalsztendert!árral együtt várom!
Eladó TEREP GUMIABRONCSOK!

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Sziasztok!Rx-emet cserélném nagyobbra akár ráfizetéssel is.Ha valakit érdekel vagy tud valakit akit érdekelne az írjon már köszi előre is.
Akkor gondolom utcai gumikat akarsz a gépedre. 110/80R19-es gumikból van sok utcai, ami ugye csak 10 mm-el keskenyebb. Egy felnire felmegy több méret is, ha kicsi az eltérés.
Egy gumist meg kéne kérdezned erről, ő megmondja a frankót.
Nem értem akkor, egy csomó Rx-en láttam 18-as gumit. Az a bajom, hogy az összes 19-es gumi bütykös.
Szia!

Itt egy kép a lengőkaromról, 120/80-19 a gyári méret. Német forgalmimban nem néztem meg, de ha gondolod utána nézhetek ott is.
Heló! Kérdésem van! Egy RX 125-nek most akkor mekkora felni van hátul?

Az olasz forgalmi azt írja, hogy: 120/80 19-es van rajta (így is van), de alternatíva a 120/80 - 18 és 120/90 -18. Most akkor mekkora való rá?
Sziasztok!

'93-as évjáratú RX 125-höz keresnék sport/tuning kipufogódobot, baráti ár esetén komplett rendszert.
Sziasztok!
Rotax 122 blokkra keresek jó állapotú hengert! Akinek van, az legyen szíves árral dobni egy mailt ;) lalik_kis@freemail.hu
10.000FT
rotax 123 alkatrészek eladóak.
szinte minden van még 2 motort bontottam el!
sem amal gyújtás alkatrészek is vannak.
főtengelyek
gyári hegerszet
stb.
tel:0630731623
Üdv valaki tudna segíteni hátsó fékbetétet keresek,hol tudnék venni?
Üdv. nekem van powerem ha érdekel még!