Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv elsőtelóba(1991) 4,5 deci olaj kell?
Nekem Igol van benne de a motul 10w 40-s is fasza
10w40 én repsolt használok
Helló!
Milyen váltóolajat ajánlotok rotax 123 asba?
Köszi mindenkinek!
rotax 122 es hibátlan hengerszet.45.000e
rotax 123 as kiseb koszolás van bane.30.000e

kérésre részletes képeket küldök..
úi:motorblok alkatrészek.
Heló!
Motor vásárlás elött állok. Néztem 2db RX125 ismeri valaki őket, vagy tud róluk valamit? Válaszotokat előre is köszönöm!
link
link
Esetleg valakinek elfekvőben RX első teleszkóp volna-e?
Ár képet ha van
1996 vagy utáni.
Ha érdekel tudok hozzá bontott jó állapotú lábtartó párat!
Ha érdekel tudok komplett tökéletes állapotú kuplungot, csak beszereled és lehet használni!
érd.:
patvaros87@gmail.com
06303207630

Üdv
szia nekem van egy garnitura fém és a kopó lamella fasza állapotu potlékba tárolom az enyémhez de elkelt a motor irj ha érdekel takacsgabi@freemail.hu
Nekem akad ha minden igaz!06203757104
Szerintem kis farigcsálással tuti rá lehetne tenni a lábtartókat Kis vágás hegesztés festés
Üdv, kösz a választ, akkor én ezt benéztem. Ha valakit érdekel hátsó lábtartópár 94-évjárattól nyugodtan keressen vagy ha van régebbi évjárathoz való valakinek és ha neki ilyen kell szívesen cserélek. Ha kell küldök képet. Szép napot mindenkinek!
Helló!
Nem tud valaki kuplung lamellákat, rx 125-be.
Helló!
Teljesen más váz van '94-től, de ha figyelmesen megnézed, a segédváz, és a lengőkar felfogatásánál teljesen máshogy néznek ki, szabad szemmel is látható a különbség.
Üdv mindenkinek.

Valaki meg tudná mondani, hogy egyes gyári hátsó lábtartók párok között miért van hosszbéli különbség. Gyártási évhez vagy váz kialakításhoz van kötve?Az rx-em 90-es évjáratú, rendeltem hozzá neten gyári hátsó lábtartópárt elvileg 94-es évjáratúé volt de a balos nem passzol, rövidebb és nem egyezik a furattal. Én nem látok különbséget a vázak között, függetlenül az évjárattól.Kösz a válaszokat!
Nekem vannak szürkeagyas aprilia 19,21 es kerekek, újszerű krosszgumival új rozsdamentes féktárcsákkal együtt kiváló csapágyakkal 20ezer! sm szet féknyeregtartóval, távtartókkal 16-17-es 3 küllős brembo felnikkel jó gumikkal 40 ezer!
rotax 123-as henger nikacilos mint az új vertex dúgóval=38e
rotax 122-es henger nikcalios-asso dugóval=40e
Komplett gázkar, bovdenekkel és elosztóval, jó állapotban!
Eladó Aprilia Pegaso-ból (Rotax 123) kivett feszültség szabályzó.
Tel : 30-403-65-51

Üdv
Komplett működőkepés blokkok milyen árba mennek 125-os rxeknél? A válaszokat előre is köszönöm !
Hello roniih!Nekem jobb hátsó ülés alatti idomra lenne szükségem!asix days-es változatra azért nem lett jó sajnos az az idom amit az előzményben le lett fényképezve! ha neked esetleg lenne ilyened megköszönném!
mennyi az annyi es helyileg merre kb?