Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Képet tudnál küldeni esetleg?
Igen, épségben hazaért, ma már barátkoztam vele :) Úgy legyen! Gumifákat és sok baleset mentes kilométert neked is!
Szevasz.
Remélem sérülés nélkül hazasikerült vinni. Használd egészséggel ha csak fele annyi szép pillanatot fog okozni neked mint nekem , már megérte. Baleset mentes közlekedést kívánok !
Sikeresen itthon a motor, köszi ThomasMC!
nekem van egy jo allapotu (nem horpadt) rezom ha gondolod.
Helló
Ha valakit érdekel
Van valakinek 45mm furattávolságú benzincsapja rx 125-höz?91-es évj.Megvenném.Köszi.tergabor@ctromail.hu
Úgy néz ki hogy elkélt a jószág!
Hali! ∅34 jóállapotú ferde szívócsonkot keresek!
Hali!Irj emailt takacsgabi@freemail.hu vagy csörgess meg 308529939 és megbeszéljük mert nekem ez csak itt áll.
Hali! mennyiért?
valakinek vannak tapasztalatai Rx 125 rotax122 dellOrto vhbs 34 es karbi bálításával ?
csáo nekem van egy arrow rezom rx-re
Üdv! Nem tud valaki elado rezót rotax 123 hoz?
Írtam e-mailt
Az enyém eladó igaz ez 94-es

http://www.kepesmotor.hu/april...
Üdv! Valaki nem tud eladó, jó állapotú, 94 utáni RX-et 200.000 körül?
Szia! A kategóriájában (versenyendúró) a legerősebb, ha jól tudom. nekem pár éve meg van, és csak most jött ki rajta a betegség, de orvosolható, ami megy, az ugye kopik is, nincs ezzel így más sem. Az én haveri bandámból ezidáig csak nekem nem kellett sosem tolni a motort, sehol nem hagyott ott, elég erős és nem nehéz a motor. Megérik az árukat!
Sziasztok!
Lenne egy eladó RX125 '94-es motorom. Míg nálam volt hobbi endúrózásra használtam, sosem hagyott cserben, mindig pöccre indult. Újszerű gumik, új kerékcsapágyak, újak a hátsófelfüggesztés csapágyai is, nagyon jó telók, 1éves aksi. Rendszám és lámpák, sztender, óra nuku. És ami a hiba sajnos, mert hogy az is van most..:
-furcsa hang miatt széthúzta a motorszerelőm (nem kókler, ebből él, sőt versenyekre is készített fel még néhány éve motorokat!), és megállapította hogy lendkerék és főtengelycsapágy/szimering kuka... ezt ő kb 30-40-re taksálta. Én minimum 80ezret szeretnék érte, és ha valaki beletesz egy kis időt/pénzt, akkor asszem elég jól jár vele, mert más különben 150-et legalább érne. Nem egy sétálóutcára járós motor esztétikailag, de nem is arra való. Sajnos hely-, és pénzszűkében vagyok költözés miatt. Békéscsabán lehet megnézni/átvenni! Adásvételim van róla, nálam kb 5éve van a motor, felújjított blokkal vettem, nyilván ez ezek szerint csak a dugó környékére értendő (volt), azóta nem vicc, max 20 tank van benne... Sajna nem nagyon van róla képem, konkrét vételi szándék előtt készíthetek majd még, az eladó motor, amelyiken a sisak van! ;)
Ha valakit érdekelne:
Nagy Péter
crosspeet@gmail.hu
30/3825-979 20/233-9499
van valakinek nagyon jó állapotú 160-as hengere eladó? 122esre kéne
van kiemelom!berenyiadrienn89@freemail.hu
helló! nem tud esetleg valaki egy darab 17es felnit olcsón? 3,5-4,25-ös szélességben, mindegy milyen színű, típusú
Kuplung kiemelő kart keresek Rotax 122-est. Akinek van írhatna e-mailt az adatlapomon kint van.
Üdv eladó egy teleszkópszár ha valakit érdekel annyi a hibája hogy könnyezik 1997 es motoron volt rotax 122 megvan a párja is de az sérült az csak alkatrésznek jó. itt lehet érdeklődni: mano_96_wow@windowslive.com
udv leirni rohat hosszu lenne de ha gondolod nagyon szivesen segitek!"! 06203757104