Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓK A KÉPEN LÁTHATÓ ALKATRÉSZEK KORREKT ÁRAKON..... EGYBEN HA ELVISZED 5 000 FT plusz posta....
gabor8181@freemail.hu
30 605 6883
Sziasztok! Van egy eldó 125 ös rx em rotax 123 as blokk van benne ha érdekel valakit írjatok! Köszi
Szia! Írd meg mire lenne szükséged!
Nekem van oldalsó idomom! Törés és repedés mentes!
Eladó 1994-es Aprilia Rx minden alkatrésze!
Törzskönyves, rendszámos, forgalmis,
Akár egyben is. Váltó problémával küszködik, A fogaskerekek épek!

Érdeklődni emailban!
roni0116@citromail.hu
Sziasztok!
Aprilia Rx 125 keresek komplett berúgó kart.Ha valaki tud kérem írjon.
E-mail címem : zsolti716@freemail.hu
Hello

Aprilia Rx 125 keresek első, hátsó kereket és féket! Akár sm szett is érdekel! Ajánlatokat e-mailba várom!
Email: soos214@freemail.hu

Köszi előre is!
hello: rotax 122 henger nikacilos hibátlan asso werke jó dugóval=38e
Eladó felnik sm szettnek, kompletten.

06 30 938 5629
udv!
rotax 122 henger + dugattyu erdekelne.. ajanlatokat kerem (kepekkel es arakkal) a markisa_17@yahoo.com e-mail cimre ... koszonom
udv nekem van bontott henger fej tomitesem!(NEM SZAKADT)06203757104
én tudok neked mindebe segiteni! 06307316232 egész nap elérhető vagyok!
nem rég vettem 1 rxet és az a baja hogy nincs világítás csak aksiról...de viszont nem tölti az aksit se meg nincs világítás se de a tekercsről feljön a 12v..világításnak van valami elektronikája külön?mer ebbe van 1 fesszabályzó meg 1 trafó és ennyi a power is peneumatikus kb 94 es évjáratú .semmi leírás nincs róla hogy mi hogy van már fszom kivan az apriliaával előre is köszi a segítséget
nincs mit
aha köszi aszitem spéci hőálló valami gumis de akkor nem akkor király köszi a segitséget
sima gumigyűrű kell bele!
csapágyboltokba tuti van!
Hello nem tudtok olyan oldalt ahol lehet rendelni hengerfejtömítést(mert mindenhol csak komplett tömítésgarnitúra van).
Aprilia Tuareg, RX, Rally 125 alkatreszek ELADOK!

amal sem alaplap, lendkerek, trafo, feszultsegszabalyzo, bendix, onindito, power vezerlo, powerbehuzo, powernyelv es haz, bowden, fordulatszamspiral, elso teleszkopok, kozponti teleszkop, 34es es 28as karbi, kuplungbowden, kapcsolok, behuzok, labtartok, idomok, lampak, kuplung, valto, hengerfej es vizterfedel, muanyagfogaskerekek, deklik, blokkfelek, kerekek, fekszettek es tarcsak.....stb...

elerhetoseg: attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856

posta megoldhato.
szia
megvannak meg
attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856
Szia ha nem keltek el az oldalsó idomok akkor nekem kellene ! megvan még üdv várom válaszod
Ez inkább 122-esé, nem?
Komplett berugószerkezet és berugókar eladó Rotax123-hoz.
érd:adatlapomon lévő elérhetőségeken
Üdv! RX-hez létezik gyári oldal támasz? Ha igen, akkor esetleg valakinek elfekvőben?
az mar nincs sajnos.
KM spirálod nincs?