Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen teleszkóp volt a motorban amiből kiszedted az első kereket Sach vagy Marzoccchi?

Nekem is van egy első kerekem Sach telóhoz ha valakit érdekel
láttam az adatlapodon h vannak eladó cuccaid onnan tudom, majd még kell pár apróság úgy is, mindenképp irok
köszi
mennyire olcsora gondoltal?
van amugy sokmindenem most rx-hez, ha kell valami irj batran.
köszi de most csak olcsóbra van pénzem. de láttam vannak még cuccaid majd sztem beszélünk vmikó
köszi még1x
én papír nélkül használtam terepen, homok bányában, ülésig érő vízben, blokkig érő felázott szántásban :D
amíg benzin volt addig minden volt :D
szóval ha tudod tankolni + jó minőségű olaj, akkor nincs baj nagyon sokáig :D
Hidegen nem szoktam pörgetni megyek vele 20-30percet utána csinálja akkor meg már nem hideg :)de nem mindig
es a folytatas..
ime a kepek
nem emlexem melyik idomot mondtad a jobbos vagy a balost. :D
Akkor szokott ilyet csinálni, ha hidegen próbálod meg magasabbra forgatni.
Szerintem ehhez az akkumulátornak nem sok köze van, az enyémben kukába való akksi van, de nem dadog.
Helló
Felnivel van egy olyan gond, hogy 8 küllőt pótolni kell féktárcsa az jó.Ha így is érdekel: kovacst1em@citromail.hu
nekem van elso kerekem gumival egyutt 10e.
erdekel?
hibatlan allapot, minden menet ep rajta, kullok feszesek, nem ut vagy ilyesmik.
szia! a felnit mennyiért adod?
megpróbálom én is de az akksi 1éves
nekem vannak rx cuccaim.
lanckerek biztos, idomom is lesz szerintem. es sok mas cucc.
attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856
jelentkez es megbeszeljuk.
ime par kep, semmi serules nincs rajta.
ha erdekel akkor attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856
Sok helyen olvastam még azt, hogy a dt jó értelembe véve igénytelenebb. Az rx mennyire törődés érzékeny? ha a városban használnám nyilván itt nem lenne baja, visz terepezésnél mennyire jön ki az 'igényessége"? mi számít neki gyilkolásnak?
cső
nekem 92-es rx-em volt
a dt 125-öt verte mint a szart
úgy tudom hogy az újabb rx-ek le vannak fojtva, de azt csak úgy hallottam :)
sajnos eladtam de már bánom
szóval bármikor hamarabb egy RX mint egy dt
Hellósztok
RX 125 Power elektronika eladó ha érdekel valakit :)
nekem is csinált ilyet de kitakaritottam rendesen a powert meg vettem egy új aksit azóta jó szerintem csinálhatja aksi miatt is ha nincs meg benne a 12V
elektromos power
hello!lenne egy olyan kérdésem hogy az mitől van hogy amikor nyitn a a power akkor előtte bedadog a motor? amikor elérné a fordulatot hogy nyisson van amikor jó de van amikor ezt csinálja :S
Sziasztok!
Nagy szükségem lenne egy kis segítségre!Nekiálltam Felkészíteni a motorom (94-es Évjáratú vagy a környéki) a szezonra,festés meg ilyenek és szükségem lenne egy jobb oldali ülés alatti idomra sürgősen, valamint egy-két apróság még kellene (hátsó lánckerék stb)!Ebben kérném a segítséget ha valakinek van vagy valaki ismer olyat akinek van,vagy kinél tudnék érdeklődni!Előre is köszönöm a segítséget!
holnap lefenykepezem es kuldom a kepet rola.
Sziasztok

Motorvásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni az rx és a dt között, technikai adatok szerint az rx erősebb de tovább is kell pörgetni hozzá, az érdekelne, hogy mondjuk ha nézek egy 90-96 közötti rx et az mennyire megbízható, nyilván az idő során kopik stb, de mik azok a hibák amik előjöhetnek, és alkatrészt lehet-e hozzá szerezni értelmes áron?