Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A linket légyszi még1szer mert rossz....És Gyuri nem adja el a mociját csak 5 kilóért ...és nem is árulja nagyon
és xlzx 125-öse??az asszem rendszámos is vagy már eladta?...http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod =836383&command=ugras&screenwidth=1024
Értem.Nah azért keresek neked én is rx-et hátha elkapunk egyet
Hát gondolgoztam még Husqvarna WRE-n de az drága...szóval RX FOREVER
Jah értem.Na mindegy,de azért még szétnézek,amúgy csak az aprilia ami marad neki más moci fajta nem érdekel?
Amikor még fent volt a neten láttam,de asszem nem rendszámos és én olyat szeretnék!
Nemhinném ,veresegyházi vagyok és pestre járok suliba
Szúnyog fasza nagyon az a gép ami kellene ŐŐŐŐ Vega én lehet tok neked érdeklődni egy 125-ös rx-et,majd értesítelek szerintem kép is van meg árat is mondok meg mindent amit kell.Utánna nézek.Én most egy KTM 125 sx-et akarnák venni tavasszal csak most sokat kérnek érte és nem tettszik az a motor amilyen az ára.....De majd csak meg lessz a megfelelő Te Vega itt ez a moci ezt már nézted?
Hallod VEGA!
olyan ismerős a fejed !
Véletlenűl nemjártál Kiskőrösre iskolába....
CSő
Most jelenleg nincsen, most akarok venni egy RX 125-es,de nincsen sehol normális rendszámos
letakarithattad vna a blokkot mielött lehuzod a hengert
Vega köszi szépen a segítséget,ha valamiben tudnék esetleg segíteni szólj vagy írj nyugodtan:)Meghálálom..Amúgy neked van mocid?????Ha van milyennel tepersz??????
igen..
a gyári asszem 11/51 de nem tuti
Hi! Ha innen a parillától akarok láncszettet rendelni, mi alapján kell? Bemondom nekik a típust azt vágják mivan, vagy fogszám meg láncméret mindent megacc és az alapján? pls help
Itt megtalálod a láncszettet link
ja meg 1 gyári kormányom is van,zsír új,3000ért
nekem gyári kerekem van és nem sm....átűfni sm felnire tökéletes.
xlzx pls rakj fel rola...de ha bp-i vagy én sajnai tolna szal már a benzin is több:(de azért pls képt thx
Amúgy eddig az én apriliám a 110-et kivitte,de a szerelőm azt mondta h ezzel a hengerrel a 140-et vinnie kell.Majd meglátjuk:)Jah 90-es hengert rakattam rá hát mondom próbáljuk ki nem akartam megint 50-es hengert.Árban majdnem megegyezik a kettő:)
uhh.Hát az a gond h én most kezdtem itt ez egy név amúgy amit mondátl h PARILLÁNÁL?bírnál nekem ebben egy picit segíteni,amúgy a 13 az nem is sok pénz érte Amúgy addig is köszi a segítséget amit mondtál.pás
amúgy van 1 első kerekem tárcsával 7ezerért adom mert a felni meg van ütve....agy+küllők+tárcsa HIBÁTLAN! fix ár.
70es henger van...vagy a 100as malossi,de nem hiszem hogy ilyet vettél mert nagyon húzós az ára....rx 50be már leírtam,v rs50 v supercity/prima 50 kerék jó. miaz hogy nem bírja a láncszett? bírja az csak a tied el van kopva....
"90-es hengert kellett ráraknom" ezt tetszik
Parillánál asszem 13-ért van láncszett e-h fogaskerék+lánc