Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és 50 rx hez mien supermoto kerék kell hátulra ha szeretnék venni?
egyébként mennyit mennek a ti 50es rx-eitek?
crosslánszett? nem mind1 hogy milyen? a lánc az lánc xD
Sziasztok!Én új vok erre felé.Nekem most van egy aprilia rx 50-em de most egy 90-es hengert kellett ráraknom és az a gondom h a régi lánc nem bírja:(A motorszerelőm meg csak február vége felé tud rendelni olaszból.Valaki nem tudna nekem segíteni egy kedvező áron zsír új crosslácszettet????naon fontos lenne nekem:)előre is köszike ha valaki tudna lécci szóljon:)pás
csinálj részletesebb fényképeket,mindenről
Ok nincs harag...de akkor mi baja van még szerintetek a elrepedt dugón kívül????várom építő segítségeteket
így visszaolvasva tényleg de nam úgy akart lenni
hát ez kicsit nagyképüen hangzott ...de nem besértödni
irigykednék? nagyon sok rxem volt eddig és úgy gondolom h értek vmennyire az rxhez
Most ez tök olyan mint ha le akarnád szólni..... vagy nem???? és ezt mind erről az egy képről állapítottad meg?? most vagy nagyon értesz a dologhoz vagy csak irigykedsz szal milyen gondokat látsz rajta(((bővebben)))
km-re megy....amúgy meg akkor cseréled ha már gyenge...
Hello
Az összes rotax blokkos aprilli rx küzemórás?
oks mondjuk lehetne a gyári grimeca nyereg is mert a brembo is 2 dugós...de ha már megvettem akkor ráteszem
ha disznó legyen kövér......akarodmondani
csinálj 1 egyenes konzolt aztán hézagold ki (konzol és a nyereg közé a hézagolás)érthetö
mert legyen kövér az a lúd....v tudja a rák mi az
de miért nem teszed ba a gyárit és a 320-as tárcsáthoz
nincs csütörtökön jön a csapágy...aztán megint méricskélünk 1et h tuti legyen ...és akkor keddre kész aztán jöhet az első kerék mókázás...mert amit vettem brembo nyereg azon nem 1 síkban van a 2 felfogatás,egyik el van tolva kb 1cmrel....szóval első adapter húzós lesz
na készvan a kerék befaragása+fék
125ös mitoét,de 50esbe nem fér be...50esbe vagy 50es supercityé/primáé vagy 50es af1é,rsé kell
xlzx milyen kereket tetél hátra? Mert nagyon jo lene ha elárulnád mert akkor én is faragnák az enyémbe egy ilyet.
kemény de lágy jó mondjuk az olaj le"lustítja" de kérdés h befér e rxbe...
kemény az igy is........jó szolok
van ez így....de milyen blokkod van neked? meg neked a hátsó telód még a régebbi amit alul kell állítgatni és csak 1 helyen lehet... olajpumpád kikötve...meg ott a power motor eléggé rendezetlenül van...meg a telód is folyik...
Na ehhez szóljatok hozzá.....nem indult...mivolt a baja??? elrepedt dugó