Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek! Van egy Rx 125-ös kilométerórám spirál nélkül.. ha valakit érdekel akkor írjon atati@citromail
és hol a főtengelynél?
Szevasz nekem is hasonló volt a hiba anno, szimmeringcsere és akkor már új csapágyak megoldják majd a gondot!
a power rendesen működik az aksi is teljesen jó nem ezekkel van a probléma most az uszó szintet fogom meg nézni mikor lesz egy kis szabad időm
sztem még előbb nézd meg h a powered rendesen működik-e meg h jolvan e beállítva akksi jó-e, mert ha lehet h egyfolytában nyitva van és akkor csak nehezen tud felpörögni
140-es jelenleg de vissza rakom a 152-est mert azzal egy kicsit jobb volt mert akkor csak elindulásnál csinálta a powerem pedig a gyári elektronikus
Szia
mekkora a főfúvókád és milyen power van a motorodon?
sziasztok
teljesen tanácstalan vagyok, hogy miben lehet a hiba vagy mit tudok csinálni mert a súber tű összes fokozatát meg próbáltam kicseréltem a fő főfúvókát kipucoltam a légszűrőt más-más gyertyával is kipróbáltam de semmi változás a levegő állító csavart akár merre tekerem szint úgy semmi változás úgyan ugy fuldokol nem pörög és konkreétan anyira fel idegesít hogy konkrétan fel tudnám gyujtani kis fordulaton nemmegy meg fullad rángat mitha semmi ereje nem lenne de ha kinyit a power akkor mintha megőrülne és le is tudna dobni ha kisseb lennék úgy meg indul segítséget előre is köszönöm
A hirdetésben fel van tüntetve az ára. meg kell nézni és ha érdekel beszélhetünk alkuról még nem láttad ne alkudozzunk. mert akkor ha így kezdi valaki be sem indítom.
Mennyiért vállnál meg tőle?
Szia!
Van jó állapotúm ha érdekel emailon keress meg ott a részleteket!
patvaros87@gmail.com
Üdv
Nekem Red Rose 125 van rotax blokkos.Kérdezni szeretném h főtengelyed van e,és ha igen mennyibe kerülne?
Az enyém eladó és csak kismotor bizti van rajta és Tényleg jó az állapota.
Papír nélküli lenne neki jó!
Sziaasztok!
Az egyik kollégámnak keresünk egy jó állapotú Rx-et 125cc-vel!
Nem tudtok vmi jó állapotban lévőt jó áron!
Maga a "nyelv" nem probléma. ha csak ennyi baja van a mocinak szerintem vedd meg. De ha cseréled cseréld a szimeringet is rajta és a tömítést
Az enyém is eladó esetleg ha érdekel... Minden jó rajta költség mentes állapot...
http://www.kepesmotor.hu/april...
Üdv! Én is aprilia rx 125 -öst motort akarok vennni, egy meg is tetszett de van egy habájó, hogy power nyelvet kell cserélni. Ez mekkora baj, mennyibe kerül kicserélni, érdemes-e egyáltalán megvenni? Fontos lenne! :)
Szevasz 15 000Ft az ára dugó van hozzá, de szerintem butaság lenne ezzel összerakni. A hengert úgy is rendbe kell rakni... új dugó is kell.
Ja ezeket irtad akkor ok... Mennyibe fájna?
Mennyiért adnád? Milyen a válla? Milyen furat? Dugó lenne hozzá?
Küldj egy mail-t: gabipe@citromail.hu
Szevasz még megvan. Acél perselyes. (fogja a mágnes).
Majd szólj ha érdekel...
Hello.
Még megvan a hengered? Nicasilos?
Mennyiér adod?
Sziasztok,

eladó az én kicsikém is. Vizsga 2013-ig érvényes. 300.000,-

http://www.motor.hu/motor_vpag...
ja amúgy a probléma az, hogy hirtelen gázra alapjáraton nem pörög ki hanem meg fullad nem mintha sok benzint kapna vagy nem tudom segítséget előre is köszönöm