Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok van két felesleges gumim ha kell valakinek első 80/100-21/11.5 min hátsó 110/100-18/13.5 min db4ezer
szívesen
igy csináltam ahogy irtad de nekem nem csúszott szét a két szár pedig úgy csináltam h egy ember fogta másik húzta, majd rántotta
köszi a segítséget! (végre valami használható)
A teleszkóp tetején a nagy csavart le kell venni.A becsúszó szár tetején van egy zégergyűrű azt leveszed és akkor kicsúszik a becsúszószár.onnan már adja magát a szimering csere
Én is csak az állíthatót tudom eddig csak azt csináltam. De szerintem a nem állítható sem bonyolultabb sőt. Kikell venni először is a becsúszó szárat és utána (ha jól emlékszek) Van a biztosító gyűrű szimering és úgy a többi szinte ki esik magától...a persely is kézzel ki kell hogy jöjjön ... Nem tudom mire vagy kíváncsi mi hogy jön szét.
Aprilia alkatrészek eladóak
Ezt a fajta telót én se tudom hogy kell szétszedni csak az állítható fajtát, az más. De ha nem találok segítséget valamihez, és tényleg nem megy szét, akkor inkább go szerelő.
felvettelek msnre már tegnap de akkor elmondanátok már h h lehet szétszedni mert mindenki csak mondja h mit tettem ebből nem toom h mit kelett volna kezdeni vele
Atya úr isten mit tettél szegény persely. Nem látom hogy felvettél volna msn-re. és tényleg jó tanács. Ha valami nem megy kérdezni kell mert így sokkal többe fog kerülni...
de akkor végülis h jön szét mert még mindig nem tudom
Nem kell valakinek apriliás sapka ? Nagyon frankó állapotba van ! 1500 Ft az ára , postázom . 06 30 866 2022 ill . email : doldermotorrad@gmail.com
Kár volt hozzá nyúlnod, a csúszópersely szépen szét lett baszva, az mindenképp cserés (az a hasított persely az)
bocs de nem megvételre érdekelnének a kerekek csak van nekem is de nekem 16osak és nem tom h jó lenne-e rxbe mert még nem kartam bele. ezek mekkora átmérőjűek? még1x bocs
felvettelek msnre ha nem gond ThomasMC . készítettem képeket hátha valaki látott már ilyet és csinált is
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hallo!

Engem egy komplett motorblokk érdekelne!
jobb kihajtásos!

bakosbarna@citromail.hu
Aki esetleg Supermoto-t akar épiteni az rx-ből annak megfelelő-ek lehetnek ezek a kerekek. Aprilia Rs extremaból származnak, jó állapotúak. érdeklődni:adatlapomon lévő elérhetőségeimen
1500 ! Postázom
Sziasztok!
Csak annyit szeretnék, hogy egy alapméretes hengert (53.95) max milyen átmérőre lehet kihonoltatni hogy még meg legyen a nicasil?
na sikerült szétbányásznom de nem tudom h mi tartotta össze. elmondom mi volt benne: -a szimering- egy gyűrű ami szétfeszülve tart benne de nem volt horony amibe tartana- egy műanyag kör alakú tányér- a kró,száron pedig 1 bronz szerű széttáguló bilincs szerűség! de holnap rakok fel képet de most nem tudok gondoltam irok hátha ráismer valaki h miről beszélek.
de amire gondoltam h a szimering alatt van zéger az nem volt
lábtartó konzolostol lábtartokkal 4e/pár
hütő csövekel együtt! 4e
elsővila 2 befogoval kormánycsutkával 8e /szet
duda 500ft
2 vilabefofo 3e
müszerfal km ora nélkül 4e
kormánykapcsolok párja 4e van
oldaltámasz 2e/db
légszürő komplet 2e
takaroidomok 3e ! szet
2 db oldalidom 3e
futura tank 3e
olajtartály érzékelővel 1500/db
központi telo 4e/db
segédváz van sintezi és sp. 1e /db
rendszámtarto 1e
sintezit faridom lámpával 3e
sp. hátcsó lámpa 1e
aksitartó 500 ft
fordulatszámérő óra 1e
első féknyereg 4e
hátcso fék csővel 2 fékbetéttel 5e
hátcso sárvédő 1e
rs első sárvédő 2e
felnik: af1
sintezit 2500/db hátcsok
van gumival 7e/db
sp. hátcsó felni 6e
gimival 15e
1 lengőkaros hátcsovilák 1e/db
hátcsó fogaskerék gumiágyab öntvényel 4e
csak az öntvény 1 e
sintezit kipu rendszer dob nélkül 3e

rotax 123:
válto 4e (2 fogaskeréksor léptetől meg minden!)
vizpumpa 2e/db
önindito 3e/db
2 blokfél 4e csapágyakkal
lánc takaró idom 500ft
gyujtásfelöli dekni 500ft
pover : elktromotor 3e
felujitásra váró főtengely 1e/db
sérült henger 2e/db
kuplung komplet 6e/db
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
facebokon is megtanálható vagyok
Várjál már most fogom fel. Még nem szedted ki a becsúszószárat? Akkor hogy akarod kiműteni a szimeringet?
A becsúszószárat meg úgy veszed ki ha jól emlékszek, hogy fent van egy jó nagy 6 lap fejű "anya" az állító résznél azt tekerd ki . és alul is van egy imbusz. Szét kell annak jönni.
Hát így elég nehéz segíteni. Ha van valami jó csapágy kiszedőd az is segíthet. De azért óvatosan a kalapálással és hasonló nehogy meg sérüljön a villa . mert akkor ott nem csak szimering csere lessz.
Hello.
Mennyiért adod? :D
Nem kell valakinek apriliás sapka ? Nagyon frankó állapotba van !