Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali 89-es rx 125-höz nincs valakinek power elektronikája?
sziasztok valakinek a segitségét szeretném kérni. van egy rx125-öm és az első teleszkóp jobb oldala alul elengedi az olajt mit kell rajta kicserélni? elöre is köszi
Bontatlan 2 gyűrűs bevonatos vadonat új 53.98as Vertex dugattyú Rotax 122,123ba eladó sürgősen! Bolti ára 28000 Ft a Pinknél, tévedésből lett rendelve.
22000 Ftért oda adom. Pesten átvehető személyesen.
06 30 938 5629
Nagyon szépen köszi
hát sztem 1-2tank!
én amikor nem tudtam h meddig kell 3tankot járattam!
Srácok ! Van egy fölös fékbetétem . Valakit nem érdekel? AP Racing szinteres fék betét bontatlan állapotban.
Sziasztok, keresek a hátsó villára műanyag lánc koptatót, illetve szintén a hátsó villára fékcső tartó műanyag kapcsot, akinek esetleg van eladó az írjon! Köszönöm!
Valaki tudna tömítést Rotax 122 hengerhez?
Szia. Köszi a választ... igen nicasilos, de nekem nincs km óra a motoron, ezért kértem inkább üzemórát....
De elég annyi is hogy egy tank vagy kettő vagy kb mennyi...?

most járok 1 tanknál.
ha nikacilos a henger én max 100 km-t szoktam játartni ha vas perselyes akkor pedig 2000km-t!
a járatás azt jelnti hogy max pover kapcsolásig forgatom és azonal elváltok milyest bekapcsol a pover!
adatlapomon az elérhetőseég! a fekete fogaskeréknek 2e/ db!
fehér pedig 500ft
Postázom akár utánvéttel, akár átutalva.
A részleteket e-mailban megbeszéljük holnap: motorkovacs@gmail.com
3000 pénz az okés.hogz legyen ?pósta?futár?
szia attis elvileg viszik mind a kettőt ,ha nem kereslek köszi...
szia,lekeltek a gumik.....
Nekem van 3eft.
Van egy jó állapotú nicasilos, nem karcos hengerem, egy jó állapotban lévő dugattyúval, olasz Asso Werke márka 40eft, ha érdekel küldök még képeket.
Sürgősen szükségem lenne Rotax 122-es blokk, henger + dugattyúra!
Aki tudna írjon kérem!
nagyjanos009@gmail.com
Címem lemarat:kovacst1em@citromail.hu
Helló
Nekem lehet,hogy van tudnál képet küldeni róla mert nem igazán tudom melyikre gondolsz.
attis1003kukacgmail.com,irj ide és megirom a cimem
szia ,add meg a pontos címet és küldöm után vétellel..
Sziasztok.
Tanácsot szeretnék kérni, hogy meddig ajánlott járatni a motort dugószett, tűgörgők, csapágyak cseréi után?
Üzemóra érdekelne mert nincs rajta km óra.
A szorulás már elmúlt.Szép egyenletes alapjárat. 2 üzemóra van benne.

Előre is köszi.
Üdv Misi
engem érdekel a gumi de csak a hátsó....
mikor tudnád küldeni?előreutalás vagy utánvét?köszi
hali.olajpumpa fehér müanyag fogaskerék kellene és az egyik fekete ami ott van.valaki tudna segiteni?köszi