Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, nincs valakinek eladó gyári 125 ös rotax 123 as hengere? Ha igen milyen állapotú/méretű és menniyért köszi szépen!Sérült is jó!
hengeren jó mély karcok, a tűgörgő meghúzta,volt olyan hogy a henger megrepedt, volt hogy a dugó repedt meg meg így összenyomódott picit vagy nem is tudom, a másik dugó teteje szétverődött, ilyenek.Mondanom se kell hogy mindig szétkellet szedni a blokkot kipucolni..... 125 ccm-ként meg semmi baja.....
de mégis írjál már tapasztalatokat.mi ment szét?
Nekem 2x volt 160-as többet sose, mind2x szétmentek....
csere Aprilia rx 125 re valaki?
ttp://www.kepesmotor.hu/aprilia-robogo/p714473&np=190000&mp=20
0000
aprila rx 125 keresek csere robogóra ha valakit érdekel hívjon 70/4541353
én ezzel vettem. tetszeni tetszik,csak sokat eszik. a henger rendbe van fullra hibátlan.neked volt ilyen is olyan is véleményt rnál, hogy melyik milyen volt jót is rosszat is.
köszi
hogy hogy cseréled? nem tetszik a tuning?
hibátlan A-s méretű nicasilos Polini hengert cserélnék gyárira!
surnew@citromail.hu
Repsolt még én nem használtam eddig Motul volt benne 2 olaj cserét meg agip régen Most 3 olajcserér Castrol ActEvo Xtra 4T 10W40 ásv. motorolajal oldottam meg. Szerintem király szép piros látni nagyon jól hogy ha koszosabb (nem szokott az lenni) Igaz én 30 üzem óránként cserélem az olajat.
Amúgy meg szerintem direkt magasabb teljesítményű motorhoz készült olajból teljesen 8 mit rak bele az ember csak cserélje ki legalább 1× egy éven és Full szintetikus legyen ennyi.
Ja igen mondjatok okosat Valaki azt mondta a váltóba szigorúan 10W40 hajtóműolaj kell, Valaki azt hogy 4T hez való olaj mi az igaz
Én 4T-s olajat használok már mióta megvan a gép és soha semmi gond nem volt. Na most erre mondjon valaki okosat.
olyan kérdésem lenne hogy a Rotax 123-mas blokkba jó-e a repsol 10W40-es motor olaj?
Eladó rotax 123 as blokk jó állapotban konyhakészen..65.000ftért 30 605 6883
af1 be rx be tuaregbe--cak pakk belemegy ! fotót a hét folyamán küldök ha valakit érdekel---
thomas köszi az infót most legalább énis tudom ezeket a dolgokat az rx ről--
szevasz Attól függ miféle teló az Állíthatóba 2 rugó van és az egyik lefelé a másik felfelé csillapít a régebbiekben csak 1 rugós tag van az másképp van egy picit. Ha neked Állítható van akkor igen kell bele két rúgó. Olaj pedig 4,6dl kell száranként és szerintem elég a 15W-olaj én sokat ugratok vele néha benézek valamit de nem megy le csak a 3/4-ig szóval felesleges sűrűbb olaj szerintem. (igaz én 75Kg vagyok )
Sziasztok,
okozhat-e szerintetek valami problémát, ha az első telóba 30w-s olajat rakot mert mindenféleképpen fel kéne valahogy keményíteni és, gondolom a sűrűbb olajtól keményebb is lenne, csak a kérdés, hogy nem tesz e tönkre valamit?
Köszi szépen...
huh azt sajnos nemtudom de megadom a győri aprilia szerviznek a számát ott ha megkérdezed akkor tutira megmondják és csak egy telefonba került--- 06 96 415 195 citybike bolt győr aprilia szerviz---
Semmibaj... :) márcsak azt kéne megtudnom h mennyi olaj kell bele mert most akarom összerakni új szimeringel csak múltkor is sokat öntöttem bele és kitolta a szimeringet :/
jah énis így vagyok vele mert azthittem uyganaz ezáltal mint a tuaregé-----bocs érte...
Ez érdekes mert kívűlről full ugyanúgy néz ki mint a tuaregé de a belseje teljesen máás...
Amúgy igen, pont így van h az eggyik szárban van a rugó de ott nincs lengéscsillapító a másik szárban meg van a csillapító de nincs rugó. Akk elvileg abba a szárba nemis kell rugó... :) Olajat tudja vki h mennyi kell bele száranként? :)
nem ugyanaz a teló mint a tuaregbe? mintha abba kettő lett volna-----de akkor bocs
Nem kell mind2-be rugó... Hülyeségre ne halgass, eggyik szár "lefele" csillapit másik "visszafele".
Ebből adódóan eggyik szárban van a csillapitó szerkezet mig másikban pedig a rugó.
Üdv
de szerintem tudok szerezni ha kell de nem pont rx ét de mondjuk drz rugója nemtom h jó e bele? kiváncsiságból---
szerintem 2000ft max darabja..
amugy meg kurva drága--