Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huh sajnos nemtom hogy fellehat e rakni amugy oldalt van egy kis csavrnak helye de azt hozzátudod igazíttani szerintem--
Szeva engem lehet érdekelne az oldal támasz.
Fel lehet a közép sztender helyére rakni vagy felfogatásilag hogy is van ez? Képet is küldök... Erre kéne nekem.
hoppá lemaradtaka képek--30 605 6883
sziasztok..supermotonak nemkell valakinek a felnik?a fehér az 36000ft a szürke pedig 49000ft párban---a tárcsákat kipolírozom érdeklődés esetén---a szürke felnikhez van előre is tárcsa csak éppen lemaradta képről--30 605 6883
Üdv mindenkinek. Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy mivel lesz másabb vagy rosszabb ha egy hengert hüvelyeznek csökken a teljesítmény? esetleg az élettartam? Válaszotokat előre is köszönöm
rendben köszönöm
34-es karbi, 148-as főfúvóka ha jól rémlik (145 és 150 közötti az biztos). Így nyáron melegben egy kicsit sokat kapott vele de hidegebb időben tökéletes.
Neked mekkora karbi van rajta és a főfuvóka mekkora?
Igen, körüblelül ezek az értékek, viszont a tűhelyzet eltérő, nekem felülről a 2.-ban van. De ki kell próbálni melyikkel a jobb nálad, de ez függ a külső hőmérséklettől is.
Akinek 125ccm motorja van és 34-es karbi annak mekkora a főfuvóka mérete?

Találtam egy katalógust, benne a porlasztó adatait: Dellorto PHBH 28 RD főfúvóka: 120, Tűfúvóka: CF 266, alapjárati fúvóka: 58 Súbertű: X4 3. rovátkában úszószint 1 mm,üzemanyagszint 23,5-24,5 mm
Dellorto VHSB 34 LD főfúvóka: 148, Tűfúvóka: DP 266, Alapjárati fúvóka: 36, Súbertű: K56 3. rovátkában helyzetban, úszószint 1 mm.

Erre neten leltem rá, igaz?
Rotax 123 jó állapotú kuplung szerkezet, váltósor eladó, olcsón, nekem nincs rá szükségem, mondjatok 1 árat..Vannak még blokkfelek,kuplung dekli, sok fogaskerék..
Üdv.
valakinek Pneumatikus pover nincs eladó?
Szia nekem most a 160-hoz a 34-es karbiba 148-as van és tökéletesen működik.
És menyibe kerülnek ?
125ccm-es hengerhez van nekem 34-es dellorto karbi.Mekkora méretű főfuvóka kellene rá?160ccm-hez mekkorát szoktak beletenni?
hali 123 as blok nincs valakinek ami működik kompletten ?
Sziasztok, valaki tudna abban segíteni, hogy egy 92-es rxen a hátsó telót hogy lehet állítani?
A tetején kéne lenni valaminek? mert akkor lehet, hogy nekem kiestek a csavarok mert ott nem látok smmit. Vagy mit kell tekergetni?
A válaszokat előre is köszönöm.
Rotax 123 blokk alkatrészek olcsón--30 605 6883 gabor8181@freemail.hu
Vagy alaplap vagy "trafó" vagy mind2. Ha érdekel van hozzá mindenem
Üdv
hello én érdeklődni szertenék h a motoromnak valami gond van a gyújtásával néha ad szikrát néha nem mi lehet a baja?
Ne haragudj de sajna nem kaptam semmit, lehet hogy a hülye citromailom miatt... ha megtennéd hogy elküldöd még egyszer de most a gmailos fiókomra azt nagyon megköszönném! botond1009@gmail.com köszi!
Válaszoltam is képekkel eggyüt!
Üdv
rendben írtam e-mailt. hengerfej is kéne!, ha van üdv és köszi!
Keress meg nekem van most egy hengerszettem, olcson
patvaros87@gmail.com