Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze csak jol kel meghuzni a hengerfejet
Szerinted miért gumi van ott gáyrilag is? Oda elve nem is tudsz betenni alut.
Akkor nyugodtan tehetek gumigyűrűt? Nem fog elégni? Megmarad a kompresszió?
Köszi, de csere nem.
Üdv
Hello! van 50 es enduróba való teleszkóp száram esetleg csere nemérdekel?
vizhütéses a henger tehát nem!
Nem működik aksi nélkül.
A főfúvóka valahol 135 és 150 körül lesz, ez függ a légszűrőtől, külső hőmérséklettől, kipufogótol.
Majd meglátod ha szétszedted....
Sziasztok elektomos power működik aksi nélkül?Szerintem nem!
34 es karbi fuvóka méreteket tud valaki?
Igazad van...Nem értek annyira hozzá...De tudtommal a gumi az ég...Biztos gyárilag is gumiból van? A tömítés szettben is alumíniumból van ha jól láttam.
Gyárilag is az va ott! Ha ennyire nem érted, akkor inkább bízd hozzá értőre a szerelést!
De a hengerfej alá ha gumigyűrűt rakok, az nem ég el?
Pneumatikus power szelep eladó, elektromos helyére is felrakható, jó rotax122 és rotax123-ra is!
ára:8000Ft
a hengertalpnak meg ijesminak klingelit kell a hegerfejnek meg hétköznapi gumigyürü
És ezt akkor alumíniumból is be lehet szerezni?
Vagy csak vmi hőálló papírból?
nem látlak! vagyél fel ujra!
czegledi_zsolt@freemail.hu
Rotax blokkban csak O gyűrk vannak hengerfejtömítésként! Amit meg tudsz venni kb. majdnem mindegyik csapágyboltban.
Fent vagyok most is!
szia
gyere föl msn re és beszéljük már meg a végdobos témet! okés?
De igen....A környéken nem lehet beszerezni ilyesmit..Akkor miből csinálhatnék?
nem gondoltad te sem komolyan gyaaaaaaa
Annyit szeretnék kérdezni,hogy hengerfej tömítésnek jó olyan alumínium is, amit sörös dobozból vágok ki?
Hali! Eladó sorba kerültek a következő cuccaim.
Egy szett vadonat új DUNLOP krossz gumi. Az első 90/90-es a hátsó pedig 100/90es. 99%os állapotúak, 5 kilómétert voltak motoron!
Egy szett METZELER utcai gumi. Az első 90/90-es a hátsó pedig
110/90es.Az első kb 80-85%-os, a hátsó pedig 70-75%-os.
Eladó továbbá egy ROTAX 123mas blokkba való 6 sebességes váltó, AF1-be való,de ha fogaskerekeket cserélsz természetesen Tuaregbe és Rxbe is tökéletes.Minden kis apróság megvan hozzá.Teljesen komplett!
Egy GIANELLI rezonátor,végdob nélkül, nagyon szép állapotban,horpadások nélkül! Felső felfogatásos,tehát
Tuaregre,Tuareg Rallyra és Néhány Rxre való.Hogy Rxre rámegy e,az a váztól függ!
Eladó még egy 14es első lánckerék,bőven használható állapotban.Nem új de nincsenek is elkopva még a fogai.

Csere érdekelhet ROTAX 123 kuplung lamella szettre,de csak tökéletesre,valamint segédkipunyílásos erősebbik fajta Gilardoni
hengerre. Amennyiben valami érdekel
írj: kicsitoth2@freemail.hu
vagy hívj: 06303609124
és az árról megegyezünk!
Üdv!
még az lenne a kérdésem hogy honnan tudom hogy nicasilos a hengerem vagy sem?ez egy gilardoni 2es henger rx125r 1992-1993 körüli a motor szerintem ez már nem a gyári henger rajta