Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátsó Lengéscsillapitót keresek: akinek van az pls irjon az email-re: delingra@freemail.hu
Helló hátsó lengéscsillapitód van ?
Hali!

Rotax 122es komplett blokkot nem tud valaki?
Vaci újat tudok, jobb mint a gyári és fél év garit vállalok rá.
ára:15eft
ha érdekel keress meg adatlapomon lévő elérhetőség valamelyikén.
Üdv
sziasztok!

van vkinek elado trafoja? sem amal tm 14-04 es!
valakinek van tapasztalata a kisipari dugókról?
pl.: dugattyubolt.hu
szia itt van egy győri aprilia boltnak a citybike boltnak a száma ott megtudod kérdezni....a dugót:06 96 415 195

ez pedig egy profi hengerjavíttó műhely, szintén győrben schwarz kft.
ezt megtalálod a googléban de foglalkoznak főtengely felújíttással is...
sajna annak nemtudom a számát---érdemes megkeresni és rájukcsörögni..
szia...
mit szólnál ha mondjuk aztmondom neked hogy legyen postával együtt 4000 ft és akkor küldheted is...olyan 1500 körül lenne a csomag súlydíja kb--
feladnád úgy hogy utánvéttel és mire ideér akkor 4000 ftot kérjenek tőlem érte?30 605 6883 írj ha érdekel a dolog---szóval kb csak 500 ftot alkudtam az árból ezáltal ha kiszámolod szóval nem 3000 et kapsz érte hanem mondjuk 2500 at...
Helló!

Köszi, de csak kp. érdekel cserébe.
valaki tudja, hogy a polini 160-as hengerhez nincs-e valahol túlméretés dugó, mert sajna fúrni kellene, de túlméretes dugót nem találok csak 60-as átmérőjűt.
néztem polinit és asso verket is.
vagy csak hüvelyezéssel lesz belőle v.mi?
a hüvelyezés mennyi kb.?
szia--
én ugyis szupermotóra faragnám rá--nemkérsz valami alkatrészt cserébe ami neked hiányzik vagy bármi--
Helló!

3e a középsztender.
enmoto@citromail.hu
Sziasztok eladó hátsó féktárcsa használt de jó állapotú+ajándék kormányszivacs! 5000ft a tárcsa méretei 220 kűlső,110mm agy és hat csavaros 06 20 352 6461
szia--engem érdekelne korrekt áron vagy alkatrész cserével a központi sztender--30 605 6883
Aprilia RX 125 eladó

Bajok: itt-ott a használatból eredően karcos, bal oldali légterelő idom egyik 2 cm-es csücske letört, első teleszkópokban szimmering csere és olaj utántöltés kellene, km óra meghalt. Ezeken kívül minden működik és fasza.
Még 600 km-en bejáratós, első túlméretre fúrt motor, teljesen új lánckerekek és lánc, pár napos akksi.
Fúrni-faragni vágyóknak vadiúj szerelt supermoto kerékgarnitúra is van.
Irányár mindenestül 200e Ft. Csere-beszámítás érdekel: robogó, bicikli, mobiltelefon, számítógép, bármilyen műszaki cikk, stb.
Heló
125-ös Rx hez érdekelne jó állapotú hátsóteleszkóp.
helló nekem van 1 lendőkaros hátcsivilám 3 ezerbe ha érdkl!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
92-esből!

Email-en gyorsabb: enmoto@citromail.hu
Ez milyen évjáratúból van?
Helló!

Van lengőkarom 5eFt.

Üdv
Helló!

Tudok neked adni hibátlan állapotú hengerfejet és víztérfedelet is 6500Ft.
70/6231473
köszönöm!
nekem van feszabom jo ha kel ! itt a bekötés szinre!
Köszönöm a segítséget ha setleg te nemtudsz valamit irj nyugodtan!