Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a gyors válaszod! van eggyik ismerősőmnek ebbe való rugója csak foggalmam sincs h milyen árba van 1 ilyen... :S te milyen árban adtad vna? :)
rugó mindkettőbe kell-----------basszus egyik nap adtam le a rugókat a telepre --azt odatudtam volna adni---
Sziasztok! Olyan problémám van h szétszedtük az rx-emen a telót és csak az eggyik szárban van rugó... Az ígyis van gyárilag vagy kéne mind2-be? :) A másik h mennyi olaj kell a telóba száranként? előre is köszi a válaszotok :))
rendben...üdv jó bizniszt csak üygesen..szia
Szia én, de közben úgy néz ki, hogy megoldódott. Ha mégsem lesz így jó akkor keresni foglak.
szia te kerestél himbát? mert nekem van egy olcsón ha jó------csak nemtudom a tiédben milyen volt.....amugy ha küldesz képet akkor kevés pénzért odaadom---az enyémet---vagy középsztendert ad érte valaki nekem az isjó..
sziasztok......supermoto sett eladó gilera sp01 ből.....
39.999ft ért elöl hátul tárcsás........a tárcsákat kipolírozom ha megvételre kerül a sor..szép lesz...
haaprilia rs ből vennéd akkor 50 alatt nem úsznád meg----a 3 illetve az 5 küllős rs felniket-- és még a postaköltséget is állom......30 605 6883 gabor8181@freemail.hu
csá srácok nekem kellene egy szerviz könyv Aprilia rx-hez angol vagy magyar nyelven akinek van az legyen szíves jelezze nagy szükségem lenne rá vagy az elektronika kapcsolási rajza kéne de komplett értékekkel viszonyítás miatt előre is köszi
Nekem már nagyjából csak ezt kell megcsinálni. És ha minden igaz találtam egy jó állapotút jó áron. Remélem az jó lesz ha nem akkor kénytelen leszek ezt megcsinálni.
Hát ha hosszabb távra kell a motor akkor magadnak csinálod meg és megéri....én is megcsináltattam anno....soha nem találsz jó állapotút mert mindenki azt csinálja mint te, majd a következő tulaj megcsinálja és így tovább és így tovább. Így került hozzám is egy lepukkant szar miközben szedtük szét jött a többi problem...
Szia az enyémnek is az a baja, hogy cserélni kéne benne de az úgy már nem éri meg nekem.
Köszönöm a válaszodat.
Hali!
Csak maga a himba van de abban kikellene scerélni a csapágyakat tömités és ezért 2 ezerért oda is adom. a himbába nincs benne a teleszkóp, bár az van egy felesleges de abba beletört a keménységét állító csxavar felül. Más baja nicns.
Sziasztok.
1992-es rx-hez van valakinek himbarendszere? És ha igen milyen áron?
Köszi a válaszokat
Annak a kettő csavarnak csak alsó fordulatszámon (leginkább alapjárat közelében) van szerepe. A nagyobbal csak alapjáratot állítasz szóval máshol lesz a gondod (főfúvóka, tű, gyújtás)
Hali!
Nektek hogy van beállitva a karbi?a benzin mennyiséget szabályzó csavar meg a levegö csavar h van?ha betekered mind2-t fullra akkor kifele mennyit hajtasz ki?sztem enyém mintha nem pörögne ki normálisan, nemtom, mert minden 160ccm-hez votl beállitva és msot 125ös és még finomitgatunk közbe.Esetleg a gyujtás han van?
Heló
125-ös Rx hez érdekelne jó állapotú hátsóteleszkóp.
szia az van hogy az YZ az 39 lóerő alapban és gyári kroszgép-az rx pedig utcai endúró max 23-25 lovat ad le hátsókeréken...csak a mért teljesítménye a főtengelyen 33 lo...
Szia! Köszi a választ az italmondot néztem de nem találtam náluk, esetleg tudsz egy linket küldeni?
szia....az italmondobt ből tudsz rendelni tök újat nemhinném h drága lenne vagy győrből a city bike bolt ból győrből...mindkettőt megtalálod a gogléban...
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy van egy 92-es rx-em és a hátsó teló felfogatásánál a himba rendszerben vannak vmi gumik amik nekem elkoptak ezért lötyög. Szóval a kérdésem az lenne, hogy honnan lehet ilyen gumit beszerezni, vagy van-e esetleg vkinek használható, azaz jó állapotú. Remélem jól írtam és lehet érteni mire gondolok. :D
A válaszokat előre is köszönöm.
figy az RX enduro, a yz meg full cross gép, amik versenyekre vannak tervezve és ezért jóval erősebbek, nincsenek lefolytva vagy csak kicsit. Szóval....
helo!
keresek tank idomokat rx125 1996-os motorhoz
Hát az yz jóval erősebb!
Helló! Egy olyan kérdéssel furdalnák hozzátok hogy egy yamaha yz 125 és egy Aprilia rx 125 között teljesítményben sok különbség van? Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm!
10000Ft az ára!
Üdv