Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
vessetek rá 1 pillantást légyszíves
http://www.kepesmotor.hu/april...
Heló! kinek van eladóba olyan kis karja ami a kuplung felőle dekniben van,amibe bele kell akasztani a kuplungbovdent...letört ahova be kell akasztani! légyszives segítsetek! nagyon fontos! írjatok!
kicsitoth2@freemail.hu
köszi a segítséget és mennyibe adod a fesz.szabályzót?
és azért nem állítanak meg?
Nincs :)
Nincs rajta neked visszapillantó tükör nem?
Aha szoktam vele elég sokszor 3x jött velem szembe rendőr de nem állított meg.
50-esként használod? mész vele közúton is?nem kapcsoltak még le?:)
Hát jah ez így van, pedig meg tudnék minden alkatrészt mutatni. Én i rendes cross géept akarok venni :)
De amúgy érdekelne a motor?
huh az nekem nagyon mesze van--bocsesz..
Nagyigmándon van 220 ér hirdetem de meg egyezhetünk kicsit olcsóbban is! :)
mit kérnél érte?
és helyileg hol vagy?
Már olyanra is gondoltam hogy bontottan adom el csak az a baj egyhamar nemviszik el minden darabját.
Láttam szép állapotba van csak aza baj sokan csak leirják hogy felvan újítva és lehet pont arra nemhiszik ami tényleg felvan enyémbe is rengeteg dolog lett cserélve és tényleg csak azért adom el mert crossra szeretnék váltani!
Enyémet se veszik meg, enyém is fullra fel van újítva, de nincs lefestve....és olcsón adom így is de hát semmi....
Nem kell senkinek? :)
hibátlan frissen honolt 160-as nikasilos polini hengert cserélek gyári 125-ös hengerre!(henger, hengerfej,víztérfedél) Az érték egyeztetés állapottól függ.Érdekel fúrásra, honolásra szoruló is!Írj! surnew@citromail.hu
még 1 kérdés... mért van az h az rx be beleraktam az uj trafot és első rugásra adott szikrát de utánna már nem?
Így van, a fesz. szab a hibás, ha nincs meg a megfelelő töltés vagy túltöltés van, akkor vagy nem müködik vagy össze-vissza. Illetve ha ez jó akkor még lehet a power elektronika hibás is!
HA esetleg gondolod van mind2 alkatrészem.
Üdv
üdv nekem egy olyan kérdésem lenne hogy nekem a power szelepnél az elektromágnes meg se mozdul mikor be van kötve a motor elektronikájába de a lámpa duda stb. működik még akkor se ha leakasztom a gázt viszont ha kiveszem az powert meg rákötöm ott közvetlen feszültségre akkor azonnal vissza rántja a nyelvet szerintem a fesszabályzó lesz a hibás de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre előre is köszi a választ
üdv nekem egy olyan kérdésem lenne hogy nekem a power szelepnél az elektromágnes meg se mozdul mikor be van kötve a motor elektronikájába de a lámpa duda stb. működik még akkor se ha leakasztom a gázt viszont ha kiveszem az aksit meg rákötöm ott közvetlen feszültségre akkor azonnal vissza rántja a nyelvet szerintem a fesszabályzó lesz a hibás de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre előre is köszi a választ
sziasztok!
az lenne a kérdésem h mi a külömbség a sem amal tm 14-04 és a tm 14-01 es trafo között?
szia az új alkatrészek ára mindig drága de egy csomó srác bont rotax blokkokat pl énis szóval ha kell valami akkor nálam nagyon olcsón kapsz ezt azt! 30 605 6883
és mindig annyit bír a moci amennyire hajtják--mindent szétt lehet hajtani--üdv
Üdv Rx-esek!Lenne egy kérdésem.Rotax 123-as blokkhoz lehet valahol kapni új gyári alkatrészeket?Milyen az alkatrész ellátottsága ezeknek a motoroknak?
Válaszotokat előre is köszönöm.