Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok segítsetek nekem lehet javítani a teleszkópban a becsúszószárat ha az a tengely ami összetartja a telót kijött belőle a rugós oldalon?ez még nem az állítható!
Sziasztok! Eladó egy Gianelli rezonátor! tökéletes állapotban,sehol egy horpadás. Tuaregre,Tuareg rallyra,valamint 94' előtti aprilia RXre való! Továbbá eladó egy komplett,tökéletes állapotú 6-os váltó ROTAX 123-ba való!Hosszú áttételű,AF1-be való azthiszem!
Igény esetén küldök képeket! írj: kicsitoth2@freemail.hu
vagy hívj: 06303609124
Gyári rotax123-as henger eladó, nicasilos, alapméretes dugattyú volt benne, kevesett futott, nagyon jó állapotban ára:20000Ft
valakinek nincs 2t 125ccm végdobja? szerelhető kel csak
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Annyit kibír megfelelő használattal, olajjal, összeszereléssel, megfelelően kicentrírozott főtengellyel, mint a hajtókar.
Nem. Már régen vettem én is, de ha a főtengelyhez vettem csak műanyagot akkor volt talán 13 000 körül, pontosan már nem emlkészem, nem mindegy hol veszi az ember.
pilu23@hotmail.com ide küld a képeket és még megköszönném ha méreteit is eltudnád küldeni!
Köszi
Évjáratot nem tudok sajnos mondani de ha adsz emailt akkor küldök róla képet!
műanyagkosarasból?
És koyo csapágyakkal hány km-t bír?
engem érdekelne a kerékagy mikori évjáratú?
Koyoból kijön az összes kb. 12 000-re.
én skf és fagot szoktam használni!
én c3-ast tetem mindehova a 2 főtengejcsapágy 6e volt a váltoba a 6 csapágy pedig 17e
Nem drága, sőt ez a legolcsóbb az összes márkás csapágy közül, persze csak ha jó helyről veszed :) Szóval szerintem mehet mindenhova. Itt pl. www.rolling.hu
De a Koyo elég drága csapágy, vagy ezen inkább ne spóroljak?
Tegyek mindenhova Koyo-t?
Igen csak főtengelyhez, Koyo meg jó mindenhova. Főtengelycsapágy az C4, bár még nem hallottam hogy a C3-al is bárkinek is gondja lett volna ott.
A http://www.italmondo.hu/ -n a főtengely csapágy C5 jelzésű (6206)...
Főtengelyhez C3 vagy C4-es hézag kell?
Zsolt és rotax122?
Ja és elég ha a főtengelyhez rakok viton (FKM, FPM) szimmeringet?
Máshova rakhatok olcsóbbat is?
Csapágyból gondolom mindenhova koyo kell...(vagy nem? :) )
Nagyjából mennyi lesz koyo csapágyakkal, és komolyabb szimeriingekkel + tömítés szett?
Csak körül-belül....
http://www.germalex.hu/anyag.p...
Igen, egy picit drágább mint az NBR de amíg a csapágy bírja addig nem is lesz gond a szimeringel :)
Köszi mindenkinek, a válaszok hasznosak voltak. De ha valaki le tudná írni hogy milyen méretek kellenek, nagyon örülnék neki.
Egyébként biztos barna az a szimmering? Olyat még nem is láttam, igaz nem vagyok olyan régtől a szakmában:)
csapágyakat csak márkásakat szabad beleteni
a szimeringek mindegyik 1 fém váz és ara gumi van öntve mindegyik szimering gumiból van akár mijen szinű
Csapágyakból mindenképp Koyo-t. Főtengelyhez C4-est, váltóba C3-as csapágyhézagút.
Szimeringből csakis viton-t (másnéven FKM vagy FPM) a főtengelyhez, ezt onnan ismered meg hogy barna színű, a többit felejsd el, az NBR (nitril-butadién gumi) nem bírja eléggé a hőt emiatt nem jó ftengelyhez, a többi helyre viszont jó.
Igazából szeretném én megcsinálni (ha nem gond), nagyon szeretek szerelni, szerelés az egyik legnagyobb hobbim (na meg persze a motorozás). Már alig várom hogy megkaphassam...
Szóval akkor tudnál segíteni a listában? Gondolom szedtél már szét ilyen motort. És a csapágyak ne koyo, vagy vmi más márkájúak legyenek? Vagy mindegy?
és a szimeringek szine tényleg mindegy? Úgy tudom más-más anyagból vannak...