Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

skg és fag kel
a szimering színe fekete vagy kék vagy zöldek jók
én mikor széthuzom felitom a számokat mit ekl cserélni sé emgrendelem 1 héten belül megjön!
a főtengejhez nagyon fontos hogy c3-as kell
Kedves Zsolt0430!
Igazából a motor még nincs nálam, tavasszal kapom meg. Csak annyit tudok, hogy majd át kell csapágyazni, szimmeringezni. Azért kell a lista, hogy addig ezeket be tudjam szerezni, hogy már akkor tényleg csak a szereléssel kelljen foglalkozni.
Ha le tudnád írni nekem a listát, nagyon örülnék neki.(de ha más leírja, annak is örülni fogok:) )
Ha nem túl nagy kérés a szimmeringek színére, és a csapágyak márkájára is igényt tartanék.:)
vagy ha kel én szoktam felújítgatni motorokat és szétszedem megmondom mi kel és öszeteszem és külöm vissza
vagy beszerzem az alkatrészeket is ha kel!
tel.06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
kapb szét a motor és írd fel midegyiknek a számát ha cseréled akkor ugyis szét kel szedni más nem ott áll majd pár napot míg megjön az alkarész nekem van ithon 2 db zsir uj főtengely szimeringem! ha kell
Üdv mindenkinek! egy kis segítséget kérnék tőletek. olyan kérdésem lenne hogy egy különolajzásos rx milyen arányban kever magának? vagyis kb hány liter benzinnél vagy hány tank benzinnel megy el egy liter olaj? mert én kevésnek tartom az olajfogyásom eddig kb 10-12 liter benzint mehettem a géppel. és az olajtartályból alig látszik fogyás kb 1 deci ez így normális? mert akárhogy számolom ez így kb 100-as keveréket jelent...
Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Kedves Zsolt0430!
Először is köszönöm a válaszod. Ezt az oldalt már én is megtaláltam, de nem találom sehol a leírást hogy mik találhatók benne, csapágygarnitúrát pedig még leírás nélkül se találtam.
Azért kell a leírás, mert ismerek valakit, aki féláron be tud szerezni csapágyakat, szimeringeket, csak kellenének a méretek.
http://italmondo.hu/index.php?...
itt megtanálod az összes csapágyat is!
Segítene valaki?
Gábor vagyok, és a rotax 123-as blokk összes csapágyának és szimeringének a listájára lenne szükségem.
Az érdekelne hogy milyenből, mennyi és milyen kell.
A válaszokat és a rám szánt időt előre is köszönöm!
Nem értem most akkor nem csak a visszajelző része rossz. Ha megállt volna az olajozás a motornak is annyi. Kis idő múlva. 50ccm-hez nem értek, de lehet hogy csak az olaj szint jelző szart be .
Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy barátomnak van egy 2000 Aprilia RX 50-e. Tegnap kint volt motorozni és a külön olajzó tönkre ment. Azt mondja, hogy fel van töltve olajjal, de világit a műszerfalon egy piros ikon. Tippet, tanácsot kérnék, hogy ha már valaki volt így, mi lehet a probléma ? (Még nem nézte meg, csak megkért hogy kérdezzek rá, mert neki nem jó a sz.gépe.)
Előre is köszi.
Kedves fórumozók.! kérlek kerüljétek el Cs3r kollegát...mivel nemrág vásároltam tőle egy gianelli rezót az RX-emre... nem elég hogy nem megy fel rá...aztmondta mókoljam rá valahogy..nem lehet,mivel sehogy nem lehet annyira meghajlítani hogy rámenjen... emellett vettem tőle egy NGKR versenygyertyát is... el se indul vele a motor.. 11ezer forinttal húzott le.. szóval elmehet a pics@ba.. :)) kerüljétek el amennyire csak lehet... csak a hóhér találja meg :)) meg a nyárivillám..hogy húzza ketté.(:
Jaa most nézem a képeidet neked másabb... neked az ellenörzőnek csavar van, nekem egy kis átlátszó dugó amin látom az olajat mert nekem elvileg önindítós rs blokk van benne
jaa így már értem azt hittem hogy a 122-be és 123-ba is azonos kell... egyébként a blokk oldalán lévő kis átlátszó "kukkoló" közepe körülig töltsem? mert úgy is azt nézem és nem azt hogy 6 deci.. Köszi a segítséget
122-esbe 6 deci kell, 123-asba 1 liter. Azért irtam neki 1 litert mert azt írta hogy az övé 20 éves, és akkor még csak 123-as volt (de végülis nem is Rx-ről volt szó)
1 lityó olaj kell az rx blokkba? Most vettem egy rx-et rotax 122 van benne, most fogok olajat cserélni, nem tűnik bonyolultnak, megtaláltam a leengedő csavart az olajszintet ugye látom a blokk oldalán és fent a beöntő... DE nekem a beöntő mellett oda van írva hogy 600 cc amiből arra következtettem hogy 6 deci olaj kell bele... Nem annyi kell akkor?
Hát abba sajnos nem tudom mennyi olaj kell
Köszönöm az infót! Gilera RC 125 '89-es.Most vettem és a kötelező cseréket intézném, csak nem értek a 2T-hez meg az endúróhoz sem. Nagy köbcentis sportmotorral motorozok ez meg városba futkosósnak jött a házhoz.
Ha Aprilia RX 125-ről van szó akkor 1 liter kell bele.
A legegyszerűbb megoldás: bármely 4T motorkerékpár olaj tökéletes bele, ami olajfürdős kuplunghoz való (tehát kb. az összes), továbbá jó még bele az ATF (automata váltó olaj), meg gyártanak kifejezetten 2T váltó olajat.

Amit ne: sima hajtóműolajat (80W-90)
autóba való olajat
Mert ezektől megcsúszhat a kuplung.
Sziasztok!
Segítsetek nekem olaj ügyben. Vettem egy olasz 125ccm endurót (20éves).
Olajat cserélnék a blokkba, de nem tudom milyet és mennyit öntsek bele. Ha jól tudom, hajtómű olaj kell bele. Ti milyet használtok ami bevált? és milyet NE használjak mert tuti szar. Köszönöm a tippeket előre is!
ÜDv!
Sziasztok első féktárcsa és első kerékagy eladó! 7e forint
Sziasztok Valaki Aki ért a 122 rx-ekhez! Nekem van egy Új hengerrrel Gilardoni+dugó,gyűrűk(csak ez 120volt) de olyan kompresszió van benne hogy szinte lehetetlen betolni max 4.be ha átfordul, onnan már megy nagyon!3.ba egykerék power nyitásnál!
Berúgótengely a hibája! Új vázas elől hátul állítható telókkal amik szintén tökéletesek!Krosszra van megcsinálva.
Szernintetek mennyiért lehet eladni így? Tavasszal ha nem megy el most, felújítom teljesen!
Papíros ,renszámos csere érdekel!
Üdv
Szia engem érdekelne a tömítésszett ,valamint berúgótengely,berúgókarral,valamint felső fogaskerékkel ami a tengelyen csúszik + nyomórugó!Mennyi lenne összesen?
Nem ismerem az új blokkokat ez 122-es aranyszínű a kuplungkosár fölötti dekni!és a kosár csavar nélkül levehető a lamellákkal együtt!

erik197912@freemail.hu
egyezik a 123aseval? ha igen nekem van.
Rotax 122-esre való ÖNINDÍTÓ keresi új gazdáját! Új szénkefékkel, kívül-belül tökéletes, újszerű állapotban. Ára: 8 000 HUF