Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismét van Rotax 122, 123 tömítés szett! Továbbá új(gázbowden, tömítések, dugattyúk, irányjelzők stb...) és bontott alkatrészek!

orozoli2002@yahoo.com

30-435-17-69

bővebben képekkel árakkal honlapomon:

bacsmotor pont 5mp pont eu
sziasztok ha valakit érdekelne.aprilia red rose.123-rotax,gyári állapot.öninditos.különolajzás.2db-gyári kulcsal,vizsgáztatható is papirjai megvannak,kényelmes megbizható.aki ismeri annak nem kell bemutatni.napi szinten használom,a munkám miatt endurora cserélném,csere /dt,rx,tdr/sürgös!180.000
Olcsón rengeteg alkatrészem Rx-hez is eladó!
Rotax123-as blokk-hoz mindenem van! illetve egyéb alkatrészeim is!
pl.:komplett hibátlan hátsó kerék, Első-hátsó komplett fékrendszerek. Arrow kipufogorendszer....stb
érd.:
patvaros87@gmail.com
06303207630
Szeva és milyen állapotú? Dugó, gyűrűk? Helyileg hol? Tel számot küldhetél emailben. erik197912@freemail.hu
123 as henger nem jó rá
szia 25 eft ért tudok adni nikasilos hengert még honolva nem volt
Sziasztok Rotax 122 -es újabb blokkhoz keresek alkatrészeket Berúgótengely, elő fogaskereket, jobb oldali hűtőt, vmint hengerszettet! Szerintetek a 123-as henger is jó rá?
Üdv Erik
hajtokarom csak rossz van az alja ki van kopva!
vannak itt külön is hajtókarok még adták a motorral de bisztos nem jók máskép nem adta volna a gyerek mert 1 szemétládától vetem békéscsabárol! a motort
most küldtem az e-mailt!
Kilométeróra meghajtó és első tárcsafék eladó!
és összesen tűgörgő csapszeg hajtókar mennyi lenne?
szia Zsolti!Megvan a számod! a surnew@citromail.hu ra küldjél már át egy-két képet az alkatrészekről, meg egy számlaszámot amire utaljak.
nekem van oylan hgy 1000 km-t ment a szet utána megragat !
a tögörgőt meg a csapszeget odadom 2ezerbe
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Sziasztok rotax 122-eshez valaki tud berúgótengelyt?
Köszi
sziasztok!szétszedtük a főtengelyt és csak tűgörgőt meg csapszeget cserélek, mert a hajtókar hibátlan.tud valaki olcsó görgőt és csapszeget?
Hali!
Néztem ki 2 motort, véleményt szeretnék kérni.
Vegyesen aszfalton + könnyebb terepen szeretnék túrázgatni vele. A keményebb csapatásokat már kerülöm a térdem miatt. Kérdés hogy erre melyik lenne jobb? Vagy annyi különbség nincs a kettő között, hogy on számítana?

http://www.kepesmotor.hu/april...

http://www.kepesmo
tor.hu/april...



Köszi!
Irj emailt:
patvaros87@gmail.com
Hello!menyi lenne az összeg?
uj aprilia akatrészek érkeztek!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Telóvédő+féktárcsavédő egyben eladó!
Eladó Gilera 125ccm-es blokk!

28as dellorto
cdi
trafó
fesszabi

mindennel együtt csak berakod és húzod a gázt, 60ezer ft
sziasztok mennyi a megengedett holtjáték oldalra a hajtókarnál?fel le nem mozog
kell?
Puha a rugózás, nagyon sajnálom igazából eladni mert a szívemhez nőtt már :) de sajnos pályára nem jó.
Hát elsősorban 125-öst szeretnék, de még majd kiderül :)
Te is eladod?miért? gyenge már? vegyél 250ccm cross-t nem bánod meg, én se bántam meg.