Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok

van egy rotax blokkom alkatrésznek eladó ha valakit érdekel, pontosan nem tudom hányas, ebben segitségek kérnék, a blokk belsejébe 85 van irva (gondolom évjárat) 125-ös,vizes blokk

ugyan itt eladó krosszmotor

http://www.kepesmotor.hu/april...
aprilia alkatrészek eladóak! rengeteg minden van! rotax 123 ! gumik felnik fékek stb.!tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Kompletten kell cserélni (csapszeg, csúsztatótárcsák, tűgörgő, hajtórúd), mert nem csak a tűgörgő kopik.
sziasztok!egy kérdésem lenne.ha a hajtókar kotyog le-fel elég a tűgörgőt alul kicserélni, vagy hajtókar is kell?
Hi!
Meg van még az eladó hátsó lengőkar ?
Rx125 (160..)-ba kellene '94-es évjárat.
Érdekelne belőle az a kis háromszög alakú himba, ha meg van, mi az ára, a csapágy és csúszóperselyek, porvédők rajta-e, állapot, illetve helyileg merre vagy megtalálható?
Köszönettel: Nagy Péter
crosspeet@gmail.hu
Ide kellett volna először írnom, kapásból két embernek van:) az RM fórumba meg egy embernek van de az se tetszik. Úgy látom visszatérő emberke leszek itt az Rx fórumnál :)
kérek képeket meg árat.
kérek képet meg árat.
SZerintem jobb is az ami nem alubetétes egy rosszul sikerült ugratásnál könnyebben eltöri a csuklód az alus.
UFO Plast, sárga (2 pár), fekete (1 pár) van. Befogó (22 mm), kormány végébe való 'dió', alubetétes. Egyik sem karcmentes, asszem a fekete a legjobb állapotú
Nekem van fekete ufo, használt. Minden tartozéka megvan, de nem alubetétes!
Valakinek nincs eladó kézvédője? citromsárga, fehér vagy fekete színben.
Hali!

A motoromból megmaradt NGK B10EGV sportgyertya eladó. Alig használt, nem rossz. ILYEN

Akit érdekel írjon, olcsón adom, mert felesleges. Továbbá komplett tömítésszettből megmaradt pár tömítés, majd lefényképezem és felrakom ide.
Ha valakinek van vagy tudja hol lehet venni lengővillára első láncvezetőt az kérem írjon!
Aprilia RX 125 első kerékagy és első féktárcsa eladó!
Érd.:satellites88@gmail.com
halotam valamelynekap nagyon keményen nyomtad a motoral!
a pályán
Szerintem picit sok érte a 300E. SM szett nélkül lehet faragni az árból? És am találtál már hozzá idomot vagy az még mindg hiányzik róla?
88-89 rx szixday-es változatt hátsó teleszkoba mennyi olaj és bar kell bele hogy faszán csilsbicson oda visza előre is köszi
Rotax123 ÁLLÓRÉSZ ÉS LENDKERÉK eladó!

Állórész(alaplap): 15
Lendkerék: 10

Hibátlan, szép!

30/423-0674
sziasztok érdeklödnék aprilia rx 125 központi rugó milyen árban mozog,és van-e valakinek?jó állapotú érdekelne vagy milyen jó még bele pegaso, tuareg stb.elöre is köszönöm
Rotax 123-as blokkhoz, szürke blokkfelek eladóak, 1000Ft/db

Bal-közép-jobb!

Érdeklődni itt vagy irj rám! insane5@freemail.hu
Szerintem annyival nem lesz jobb h ennyit szopj vele, de amúgy nem a tőcsavarokat szokták buzerálni, hanem a hengeren az első két furatot szokták átfúrni...
Sziasztok, lenne egy kérdésem 123as blokkra ha 122 es hengert tennék az gond? Mert annyit tudok hogy van egy + beömlő a karbi felől lefele a blokkba + az első két tőcsavarral kell vmit buherálni, ezek mennyire jelentenek gondot? Köszi, Üdv mindenkinek!
Akit érdekel Gianelli rezó írjon!

http://www.kepesmotor.hu/kipuf...