Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem pár centivel lehet magasabb...2-3 kb
Majd xlzx megmondja ...neki van/volt mindkettő......de a 125-é magasabb
Nemtudja valaki hogy az Rx 125 ülésmagassága mekkora Rx 50hez képest, nagyobb, kisebb ügyanaz???
Minden van!!!! KITÜNŐ állapotú pár ezer km-eres rotax 127-es blokk (poxeres)mindennel együtt elektronikával mindennel(nagyon megy) 60 ezer ft!!!! Gyári ülés gyári üléshuzattal aprilia tuareghez, ugyanehet a fajtához minden alkatrész van(tárcsa , nyereg , teleszkópok , tank , dekni , váz , Kerekek minden!!!!! Aprilia Pegazóhoz nagyon szép állapotú műszerfal bovdenekkel , vezetékekkel mindennel együtt minden működik 20 ezer ft!Szintén pegasózok gyári fényezésű jó állapotú első fejidom lámpával , kébelekkel chesterfield matricázással szép plexivel!Tuareghez hűtőradiátor , és még sorolhatnám!!! Ha kell valami irj , és az árat megbeszéljük!!!!!
citromtuning@citromail.hu
06303364875
nem passzolnak,tuareg minden nagyobb 1 kicsivel,igaz a váz ugyanaz...
hy !
valaki meg tudná mondani h az rx idomjai passzolnak -e a tuareg rallyra?!Mert szerintem a váz ugyanaz..,vagy nem?
nekem is vehetsz egyet,köszi
nem rosz de szerintem mostmár inkább a dizáknra meg a külsöre forditanak nagy hangsujt! nem azt mondom h ennek a gépnek,szar motorja van mert biztos vanbenne kotta,4-5 év mulva milyen enduroklesznek? else merem képzelni,biztos jo csunnyák
ÉS MEGÉRKEZETTT AZ ÚJ APRILIA RXV JEEEEE
kicsit a fejidom csúnya de mivel maga a motor gyönyörű ezért ezt a kis apró hibát elnézem nekik
Tényleg nem lakik valaki közületek Eger, Mezőkövesd vagy Miskolc közelében???
Szerintem nem ér annyit a sportgyertya nekem volt kettő is az RX-ben kb 100-100 km-t bírt ki, haverom DT-jébe ugyanilyen 50-et. A sima nem sport gyertyával azóta már mentem kb 1000 km-t és semmi baja és nem veswzem észrer h gyengébb lenne a motor. De ha nagyon durva gyertyát akarsz akkor platina elektródásat vegyél. Asszem az NGK-nál az ilyet X-el jelölik és mellesleg horroráron adják.
Nah..megvettem az új gyertyát..NGK br10eg Lehet h kicsit drága volt de már nem bírom tovább!! Hétvégén kipróbálom h jó-e! csak mert kolis vagyok és nem mehetek haza
Nem is merek belegondolni h mivan akkor ha nem a gyertya a baj..
Na csá !! Remélem sok ezer smile val térek vissza és közlöm h jó az Rx
én Hollóháza mellett lakom Füzérkomlóson
itt 890 a sima b10es
jo a siam b10 es is bele, az olyan 2000 ft körül. az egv(sport gyertya) az meg 5000 ft tehát duplája. nagyon nem fogod megérezni a különbséget.
milyen szinű a gyertya amikor kiveszed? abból lehet megállapítani...vmi beállítás probléma,sokat v keveset kap...
Hali mindenkinek!Én nem rég vettem egy aprilia rs 125 r-t 160-as pollini hengerrel!Nem tom mi lehet a baja mert amikor megveszem bele az új gyertyát akkor egy kört bír utána ha bemelegszik elkezd köhögni alacsony fordulaton!Szerintetek mi lehet a baja?
az eg 2ezer,nem ér annyit,nem érzed meg h jobb és nem tart továbbig...nekem fél semmi baja az esnek,pedig járt vízben meg mindenhol
Szal jelen állás szerint az NGK-R B10ES vezet két szavazattal a NGK-R B10EG -vel szemben
Na akkor most milyet vegyek?? az nem baj ha drágább csak jó legyen((olyan qva drága csak nem lehet egy gyertya ))
eg az ilyen sport cucc ...nem kell...tökéletes az es,főleg 890ért....
az es elég szar én nem ajánlom, minimum eg-t kell venni.
Novajidrányban lakom és nem igazán ismerek crossosokat a közelben!! Pontosan hol lax??
Hy!!
Köszi szépen!!! Nem ismertem az oldalt de nagyon köszi!! Eddig NGK-R BR9ECS gyertya volt benne...de vmiért már nem indul!! Még1x köszi hétfőn megyek gyertyát venni...
hol laksz pontosan, mert én Hegyközi vagyok
ngk b10es....amúgy meg ngk.com és megnézed