Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Kéne egy kis segítség.
50-es RX-re milyen méretű gumi való?
A hátsó gumim mérete 110/80 18(ilyen méretet szinte sehol nem találni ),az elsőről fogalmam sincs.
törpiek nem értik, de amugy igaz.....
áron,álmos vagy. köszönjük-_-"
a kis gixer blokkja belefér az rx-be? (bocs magaslabda volt egy motoros fórumon.... )
hátt...vmi kis gixer tuti van benne. nem hiszem hogy 2001es
majd elkurtam...nemkicsit...nagyon
itt van pesten a gép,meglesem malyd hétvégén
Kishapsi tesójáé volt,de kishapsi csinálta.majdnem minden alkatrészt kicserélt, aszem ő maga polírozta a hácsó villát(de nem biztos)
ennek sztem 100% hogy van vmi baja
....hmmm nagyonfincsi,sztem jó vétel (lesz)
kishapsié volt,azt mondtátok hogy szar.....szerintem 1ben van.... 250ért meg...idáig 310ért volt feltéve.
Hali
Tudnátok nekem mesélni,vélemyényt mondani erről a mociról,tudom,hogy valakié volt itt a fórumból....szeretném tudni,hogy nem zsákbamacska-e.... thx
Van msn-ed?? Megadód?
Aha értem.
köszi szépen, hogy milyen kerekek, azt nemtudom, szerintem így lettek véve valahol, tehát nem motorról valók
Ezek kölünben mien kerekek
Baszki ez igy nagyon szép, lehet nekem is Rx 125öm lesz, vagy Rs 125öm még netom de nem most majd 1 év múlva
hogy néz ki ez a mocsok? nekem is legkésőbb áprilisra kész lesz,csak mito vagy rs kerekekből
persze, de itt a fórumon is van már egy pár
Balazs tudnál feltenni képet hogy az Sm-szett van fent a mocidon???
lehet találni, csak nehéz, én mindössze egy évig nézegettem a motorkoat
Mázlista...
én is nagyon örültem, amikor megtaláltam a hirdetést, nagyon jó, főleg így, hogy megvan hozzá mindkét szett és bármikor átrakhatom
igen...terveim szerint veszek egy RX-et sm szettet BIZTOS hogy veszek rá az tuti....IMÁDOM