Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát persze amúgy reális ár lenne mert 1 sm szett 80 körül mozog....1 arrow rezó 70 körül. ráadásul vizsga is van rajta,jó gumik,2 fejidom stb...szóval szerintem 450be simán eltudnám adni...de akkor mit kezdek? semmit
kis éhes látom nálad is mindennek megvan az ára (nálam is minden eladó=megfelelö árért )
nincs....ill 5ért odaadom ha kell..93as rendszámos sm kerekekkel arrow rezóval és vizsgával...
xlzx neked most van eladó 125-d? v majd ha lesz nyáron akkor szolj majd megvbeszem xD:D
Sziasztok!
Pff, milyen kihalt lett ez a fórum Nyáron nekem is lesz ám majd 125-ösöm csak előtte végig kell dolgoznom a nyarat
jovan akkor....(kabbe)
nehogy sporolnád a benzint hétvégére és jönnél ki vörösvárra!
meg ma is
jovan jovannnn
különben meg csak irigykedek hogy te tegnap is motoroztál....
a faszt már nem is pattog el kanyarban,alul állítottam rajta
má hogy folyna má kifolyt az öszes olaj...
de köcsög...de köcsög
szimreing az nem para hátsó teló nem folyik amióta beállítottam,de télleg a dadogás meg...meg lesz csinálva de így is odabaszom a crmet szóval kussolsz
meg nem is szimeringes, meg nem is dadog, meg van olaj a hátsó teloba is.... (te kezdted )
meg 60 ezres arrow rezó nélkül....meg nem is rendszámos szóval bújjál el
én sm szett nélkül adom akkor 300ért a CRM-et!
bp. 3ker...ha érdekel
a kijáratnál kell fizetni????
93as rendszámos patent állapot,arrow dobbal,sm szettel 5kiló....
Álj be a sor végére
Haly Aprilia rx 125 öt keresek 93-tól havan valkinek eladó leccives írjon tapasztalatokat is váok előre is köszönöm !
Sztetek??? link
Neked hol a világod?
schuber tű?
Nekem hasonló bajom volt a régi Simsonommal mondjuk az kicsit egyszerűbb motor,de egy kondenzátorcsere segített rajta...sztem megér egy próbát!!!