Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

alapjába véve aranyos kis gép, a kompresszió az 8 bar benne, amúgy a motor 700ezerbe van. ill volt az előttem lévő tuljanál,át lett kábelezve meg minden...kicsit szarabbul megy mert utángyártott gyújtást kapott nem a gyárit. telói jók. vizsga most fog lejárni.34es karbi van rajta,szép diszkrét mini indexek,én tettem rá... én 290ért adtam el...
de
ez nem xlzx é volt?
mi a véleményetek erről ???Sztem ultrakircsi
tuti több mint 8,nekem kb 10 literes és kisebb mint a tied.... melyik telóba kell? most van hátsó 40ezerért első,szintén annyi az 1 pár.
hát nem tudom ez nagynak számít-e?8 literes!Amúgy 93 évjáratú a motor és 250-ért vettem vagy így valahogy asszem Miért kérded amúgy?
Jah nem tudod mennyiért lehet a telóba rugót kapni?
ehh neked még a nagy tankos van...89es v 90es? mennyiért vetted?
rx az istenkirálycsászár
Hi!
Hol tudnék az RX-em-re jo sportkipuffot, végdobot venni jo áron?
thx
Ja az irányár: 250.000 Ft
Kb.100-110-et megy végre, jól gyorsul.
Nagyobb motor vásárlása miatt eladó...
elég régóta árulod...
Hi!
aprilia rx 70-es, full polini tuningos,19-es karbi,UFO fejidom,acerbis lámpa hátul. Jó állapotban eladó.
nem működik a km óra mert hiányzik a spirál de 95-öt mértünk
igen igen
értem...
és vigáztatás volt/van??
és mennyi a vége?
de nem tom pontosan hány ló de jobban megy mint a többi vagyis akikkel mentem
ez az én motorom nagyobb karbi + több tuning az áttétel is más
ez a motor az
azt mondták h 10 fölöt van!!
nekem azt mondják h 10 fölöt van..
8 ló körül,vége függ a motor állapotától,áttételtől...80-100 között kell mennie
jah 2001es a motor...
sziasztok... tudja valaki h 1 aprilia rx 50-es hány loerös lehet, és mit megy végre???
köszi
vásárláskor, csörög e a blokk....ha igen akkor gond van telók,fékek....telók ne folyjanak,hátsó gátló legyen épp... felnik ne legyenek szétütve. bármi van kérdezz,vegyél fel msnre nyugodtan.
szép jó aranyos. 6 liter az étvágya végseb/gyorsulás áttétel függő, ált 120-130 körül mennek és a 100 bőven 10 alatt van.

mellesleg nekem idáig nem ment a powerem,erre ma eszméltem rá...geci durva lett a gép 1 gázra 2 kis rántással kerék és 120 helyett már 130-135 körül megy
meglesz
majs csörizek ha lesz fasser...addig is igyál vmit h ne remegjen kezed-lábad