Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek van eladó rotax 123-as hengere?
Főleg hibátlan állapotú érdekel!
Köszi de akkor nem mert 40-ből tudok venni keveset futott használt szettet de láttam hirdetsz egy kipufogót azt rx-re fellehet rakni mert akkor az érdekelhet
az ára 4.500 Ft és a postát állom. Frissen perselyeztettem, új dugóval hajtottam,100km se mentem vele és a dugattyúból egy elég nagy darab kitörött, a persely meg megrepedt, és ez a baja hogy megrepedt, különben máshol nincs benne kár, nincs felkarcolva, de attól még cserélni kell a perselyt ugyebár. Azért adom el mert nem fogom megint megcsináltatni, hanem használt hengerszettet veszek. Már megbántam hogy anno is nem használtat vettem, ez nekem drága mulatságomba került, de nem tudni hogy miért, normálisan volt hajtva, mivel bejáratós volt. Lehet elrontották a perselyezést mert ezekben a melegekben még jobban tágulhatott a dugattyú és lefele menet belekaphatott a gyűrűbe aztán akkor kapta ki azt a nagyobb darabot a dugattyúból. Aki csinálta az először el is rontotta a perselyezést, másodszorra sikerült neki, a felömlőket baszta el, de a saját kára volt. Motoros üzletbe vittem be pedig, és azok küldték el vmi emberkének aki nekik dolgozik. Mondták hogy garanciát nem vállalnak rá mert nem ők szerelték be szóval reklamálni se tudok.....30-35 ezer körül csinálták meg, de sztem ez emberfüggő ki mennyiért. Ebben benne volt a munkadíj is meg a vas persely ára. Hozzá ha veszel A-s méretű polini dugót kb 25 ezer Ft, én is vettem, és akkor új a hengerszetted. Hengerfejet is odatudom hozzá adni, de abba is szépen beledolgozott 1 helyre a tűgörgő mert az meg darabjaira esett. Hála isten hajtókaromnak meg csapágyaknak semmi baja nem lett. Ha így érdekel akkor képet csinálhatok róluk, mert ha nem akkor felesleges
attól függ hogy mi az ára és hogy menyiért lehet hozzá kapni új hüvelyt esetleg tegyél fel róla képet jobb látni könyebb dönteni
olyan jó amit perselyezni kellene?
sziasztok aprilia rx-hez keresek 160-as Polini hengert és supermot szettet fűzött és öntött felni is érdekel
kap egy full generált a blokk! miden csapágy ami mozog vagy vmi új dugó henger stb.
jah:D
és gyári uj dugojával .let össze téve
nem hengerszett hanem motor
annyiért nem veszi meg senki!
annyiért újat kapsz, gyárit.Használtan 50.000-ért árulnak Asso werke dugóval.
Hello Aprilia rx 160 polini teljesen felujitva budapesten tekinthetőmeg esztétikáailag szép állapotrajó ha érdekel irj email-t képet ott küldök ár 150 000 . FIX jani1005@citromail.hu
www.dpr-motor.fw.hu rotax alkatrészek! 122-eshez nincs csak 123 meg 127-hez. Ma találtam az oldalt. Gondoltam megosztom.
Hajtókar 20-30 zer (gyártmánytól függ). A szét, és összepréselés, centrírozás 1000-3000 Ft környéke. De ha szét van húzva a blokk akkor ki kell cserélni a főtengelyszimeringeket is, és érdemes a főtengely csapágíait is.
Heló!
Rx 125-be keresek hátsóteleszkópot!
e-mail: m_ricsi199@windowslive.com
Valakinek nincs eladó 125ccm-s használt Nikacilos hengere dugóval, csapszeggel stb?egy komplett szett?
Hello kb mennyibe kerül egy főtengely felújítás (rotax 123)
az nem a 125-ös hegertöl füg a pover elktronika hanem a hegereknek van 2 fajtája a GILARDONI henger
van belőle 1-es és 2-es heger!
a 1 eshez kel a kisebb fordulatu!ha jol emlékszek
szeva ha emlékezetem nem csal, nekem is 7800-as van. De majd megnézem az a biztos.
Hali!
Az lenen a kérdésem hogy 125-ös hengerhe 7100-as elektronika kell meg 34-es dellorto karbi?mert nekem most 7800as elektronika van rajta.
Eladó Dellorto 28 as karbi Fasza állapotban 45 ös súber, x2 tű, 265 ös tűsfúvóka, 134 es főfúvóka .. De van hozzá x25 tű 40 es súber 264 es tűsfúvóka és 125 ös főfúvóka 14e
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kdx_125_sr-4785855

Váltsatok japó-ra:P
megnéztem és ez tuti nem jó rá mert a tied 6 csavaros
aprilia alkatrészek eladóak!
van nagyon sok minden! vanak rotax 123-as blokok egybe vagy darabokba is ! van még 127-es blokk is olcson!
akkor van még 1 sport pro idomgarnitúrám is!
gumik felnik hátcsóvilák müszerfalak van1 zsir uj dell orto 28-as karbim is! ólcson! vannak még gyári kipufogórendszereim is tökéletesek!deknik kuplungok főtengejek olajpumpa hegerek!, stb
ird meg mi kell és mondom hogy van e!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
írtam e-mailt a féktárcsáért,de nem jön válasz :S