Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor mondj egy árat ami neked jó
hát azért kösz.egy rossz blokkért tényleg sok az 50.a képesmotoron 80-90-ért üzemképes 250-es motorokat árulnak.én is egy hónapja 87 ezerért adtam el egy yamaha yz 250-est új dugóval ,(komplett motort nem csak blokkot).azt hittem felújított a blokk.így nagyon drága,köszönöm.további szép napot.
ennyi van meg belőle mint a képen is látszik.
hát használható így ahogy van.
de egy dugó csere nem árt neki majd.
hello érdekel lehet a ktm blokk.mindene megvan? csak be kell tenni?cserélni kell benne valamit,?(dugó,csapágyak ilyesmi)
sziasztok!
megtudnátok nekem mondani mennyivel könnyebb egy 125-ös RX egy 125-ös Pegasonál?
Valaki próbálta már a mitaka nevezetű dugattyút? Nem néz ki gagyinak mégis 15 körül idejön postával.
Tudnál képet küldeni róla a :kis_fefe@freemail.hu
Kössz
mert kb 3 szor irtam taln valaki megláthatta vna haver! erröl ennyit am meg már nemérdekel mert elcseréltem !
Hali! Dellorto 34-es JÓ állapotú karbit keresek.
minek veszekedtek amikor verekdni is lehet
Felőlem akár az atyaúristen is csinálhatja a motorod... de ettöl változatlanul még mindig ott van az internet, a google! Meg különben is ,mindenkinek a te szavaidat kéne lesnie? Most ha ugyanazt leírtam volna akkor ugyanitt tartanánk...
nekem van első telóm párban, igaz a régebbi fajta ami talán 91ig volt. 12.000ért odaadom, ennyiért nem hiszem hogy találsz máshol. írj ha érdekel.
nem kötekedésképpen
voálá te mennyire okos vagy már nemazért de autószerelő csinálja a motorom akinek van présgépe és azért kérdeztem h lehet e külön venni annyi eszem nekem is van szal nagyon okos voltál eddig mégsem irtál!
Nem akarok beszólni, de aki nem tudja használni az internetet annak minek...?

Egy tipp: a google-ba beírod azt h perselyezés, és kifog dobni egy csomó találatot, majd kiválasztasz egy neked szimpatikus boltot, felveszed velük a kapcsolatot és kérsz egy árajánlatot... és voálááááá... mársi tudod h mi mennyibe kerül
ú köszi szépen
végre 1 rendes ember nagy segítség volt
Heló!
Perselyt külön nem tudsz venni azt az esztergályos gyártja bele tudtom szerint! És sztem mindegyik motor boltos vagy motor szerelő tud perselyeztetni am ojan 60e FT körül van dugóval!
kössz a segítséget híre apriliások:S:S
Esetleg valaki nem tudja ,h mennyi lenne az első teló,párban?
Vagy milyen tipusé lehetne jó bele?
kössz,az ajánlatot,még körül nézek!
bakker valaki mondja már meg hol lehet perselyt venni vagy hol lehet perselyeztetni és mennyi? pls pls pls
Helló!

Nekem van fesz. szabályzóm 8eFt.
polini*
elérhetőség adatlapon... (aza msnem) OTT érdeklődj NE itt
hi
eladó egy jó állapotú 1 éve perselyezett de azóta NEM használt 160as pollini henger hengerfejjel együtt...60,5es átmérővel
segítsen már valaki pls mennyi a dugó a 123 asba gyűrűvel valakinek van eladó vízpumpa? ja és a hengerbe a persely vagy mi olyat lehet külön venni amibe megy a dugó és belepréseltetni vagy komplett henger kell?:S