Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Most vettem egy rx-et rotax 123-as blokkal elméletileg 96-os évjárat.
Annyi lenne a kérdésem ,h feszszabályzó mennyi lenne,mert az hiányzik a motorból,amiért nem működik a power sem.
Válaszokat várom ,vagy ha esetleg valaki tud!

Üdv:fefe
Szervusz
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet és minden Megkaptam a leírást is.
nekem 1 tengelyen van a váltó és a berúgó kar. akkor az 123-as csak a képet szerintem nem jól mondtad... nekem pont olyan van amin szerinted szebb a lengőkar stb abba van 123 blokk akkor...(szerintem)Na mindegy nem is lényeg fő hogy van hozzá rajzom Még 1×köszi
A 123-ason egy tengelyen van a berugókar és a váltókar, míg a 122-esen külön tengelyen jönnek ki a blokkból. Vannak egyéb kisebb különbségek is, de pl. a kuplunglamellák, henger, dugó, powernyelv mind cserélhetők 122-esre is.
Az első képen a 122-es blokkos van, aminek szebb a hátsó lengőkarja, a másodikon a 123-as blokkos, aminek szerintem a rajtszámtáblája és a tankja szebb, persze ez relatív.

Megy a leírás e-mailen
Köszi a linket jól fog még ez jönni úgy érzem. . De ha nem lenne nagy kérés eltudnád a 122-est küldeni e-mailon. erre a címre thomas19-mc-@hotmail.com
Ja és kérdés tudom 1000* kérdezték már de honnan a fészkesből tudom megállapítani hogy 122vagy123 blokk van a gépembe és mitől jobb az egyik a másiktól.
Nemsok érte annyira, ha használható valamire...
Üdv, Zoli
figyelj szerintem nemsok 50k egy ilyen blokkért, gyújtással, karbival együtt

ha nemkell hát nemkell.

bontásnál pedig nem arányosak az árak, ha megfigyeled, mivel egy gyújtás nem annyit ér mint 2 lamella igaz 2db ez is.
Rendes kereskedőnél 25ér lehet venni...ha nem hiszed, vagy valaki nem hiszi adok számot és meglehet kérdezni!
Inkább megesztergáltatom amit 10 rugóért szereztem, csak nem passzol 100%osan!:)
Azért kösz...
De egy pillanatra felbaszott, hogy mindenki annyit kér ilyen régi szarokért, amennyit nem szégyell...
Üdv, Zoli
a gyújtás(alaplap+lendkerék) 30k.
Nekem csak a gyújtás kellene, ha megoldható?
Üdv, Zoli
hali!

nekem van egy 250es KTM blokkom 50be adom gyújtással karbival együtt
http://apriliamania.freeweb.hu...

van 122-es is, de azt e-mailben ha kell.
Szevasz igaz nem a kérdésedre válaszolok inkább még én kérdezek . Igen jó ez a robbantott ábra! Van másról is ha van érdekelne a dolog. Ha eltudnád küldeni nekem E-mail-on azt nagyon megköszönném
Sziasztok!

A kuplung alá kell elvileg 2 o-gyűrű. Tudtok segíteni mekkora méret kell?
A képről az 5. és 7. alkatrész kellene.

Előre is köszi!

halász dávid
heló valaki nemtudja rotax 123 as blokkba a hengerbe hüvelyt amibe a dugó megy lehet külön kapni vagy egész henger kell ha igen mennyibe kerül és a dugó mennyibe kerül + a gyűrűk és még kellene 1 vízpumpa mert az enyémen a fogaskerék 1 szerüen kettétört:S:S a dugó szétbaszta a hengerbe a perselyt mert a gyűrű széttört ezek kellenének valaki segítsen pls az is elég ha megmondja valaki debrecenbe hol lehet kapni !
Sziasztok!
Keresek rotax 123-as blokkhoz lendkereket.
Ha tud valaki itt ér el:06-70-244-68-47
Vagy:djstyle@citromail.hu
Köszönöm
eladó
eladó aprilia rx em képek adatlapomon ár 140e csere is érdekel
Szereztem 1 fasza kis hátsó gumit sm-hez 17-es pirelli diablo az sx-eken is ilyen van majd rakok fel róla képet is ha érdekel valakit
10Eft vihetitek (újonnan 26500) vagy csere alkatrészre....
Tehetsz bele porvédőst, amúgy a Corteco a márkája, a 7/6,5 az a vastagsága, bár nem értem hogy mi köze lenne a tömítés élettartamának a vastagsághoz, főleg ha fél mili az eltérés.
a méretét tudom de azt mondták a csapágyboltba hogy ezek gyárilag spec szimeringek meg kétoldalúak azt mondta hogy ami benne volt ase gyári már és az olyannal vagy fél évig ha bírja......
am valami CORTECO c6 CFV BAU2 10-26-7/6.5 a másik ugyan ez csak nem c6 hanem c15 am ilyen kék színüek
10x26x7 a szimering mérete.
Ne motorosboltban vedd, hanem sapágyboltban, ott biztos van.
Helló!
Nekem egy 250-es ktm mx-em van, mihez forgó illetve álló vagy csak álló részt keresek!
Egy motorszerelő azt mondta 94-ig ilyen gyújtás volt az összes 125 ös aprilián!
Akinek van vagy tud szerezni ilyen évjáratúról az írjon már rám!
Köszi előre is
Üdv, Zoli
üdv,valaki tudja milyen a rotax 123 gyári vízpumpa szimeringje?
hol lehet olyat kapni?(a környéken 1 boltba se volt) valakinek nincs véletlenül? és még 1 hengerfejtömítés se ártana...
előre is köszi a válaszokat!
ahha köszi szépen a választ . Lehet én is csinálok egyet rá nem nagy kaland ha úgy nézem csak én a gyári felfogatást fogom használni csapágyazva stb ahogy van gyárilag ...
Helló!

A himbarendszer 4e.