Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

műszakira vissza kell rakni a gyárit...vagy nem?
háááát 130 környéke....de ebbe azis beleszólt h külföldről kellet felnit hozni meg h zsír új gummák...
Mennyi volt ez a két kerék? Szeritem baszottul kurva jo lett, de nehogy műsuakin szopózzanak veled..
negyedkész állapotba...sry a minőségért, sötétbe telóval csináltam....és a buzi központi engedi az olajat pedig most lett megcsinálva....holnap viszik vissza gumi szilentet cserélni
ha lesz idöd tolhatsz képeket is
Jó napot, na ma állunk neki a motornak....kiv vok meddig lsezünk meg
Irányár: 40e
Pontosan! Elektromosnál igazán nem azt lehet állítani, hogy mikor nyisson, hanem azt, hogy hány mm mozgása legyen a nyelvnek! Pneumatikusnál meg aztán tényleg értelmetlen állítgatni, mert ha túl korán akarna nyitni, akkor még nincs olyan mennyiségű kipufgó gáz, hogy kiemelje a membránt...
Hali mindenkinek,Dirty85 mi az ára a powerednek?Jah ha valakit érdekelne Pirelli Match 140/80-17 99% 5000ft.
elektromos powernél sehogy, amúgysem mennél vele sokra, gyárilag a legoptimálisabb értékre van beállítva
Sziasztok!

Azt hogy/hol lehet beállítani, hogy a power lejjebb nyisson?

Köszi, Gábor
hehe télleg lofasz és jo 89esnek is, ráadásl egy rendszámos jo állapotu gépér TALÁN adnék annyit de ez ez annyit nem ér képröl mint a volt DT-m
Az Arrow eladó bárkinek külön 25 mátyásért...
na csöcs! Mi van a géppel?
az arrowot megtartod nekem?
Ha valaki meg akar menteni egy rendszámos RX 125-t az szóljon... Az ára 200 000Ft SM szett és Arrow nélkül. Irányár. Van vele meló, de van akinek megéri. Lejár a műszakija e hó végén, én már nem foglalkozok vele, kocsit szeretnék... 1993as kép az adatlapon...

fepi3[kukac]freemail[pont]hu

Ércelődő megjegyzést nem kérek senkitől...

Üdv!
Na ezen valahogy nem is csodálkozok, mert mint írtam, lehet hogy tényleg egy gumiszervíz lenne a megfelelő célpont...
7e és 8e között nyit ha jól tudom az elektronikus is és a pneumatikus is, attól függően, hogy állítod be őket.
Hat mar voltam a dinnye arusnal es ö nem tudott adni!

menyire más mint a crm
a crm be elfordul a szelep és 3 fokozatba nyit sok két kicsit meg egy nagyon 8 ezernél
ezmeg ha jol tudom 6 ná (általában , de ahogy állitod) egy nagyot
Nem akarok kötözködni, de például hentesnél vagy gyógyszerésznél nézted már?

De szerintem elsősorban gumisnál keresgélj!
Nekem is van eladó elektronikus power cuccom, minden egyben, csak be kell szerelni!
vagy 60ezret adnák érte
Ár: 350.000 Ft
Évjárat: 1997 / 9


Jó lesz az 89esnek is!
Hy! Tud valaki MX 125-re hatsogumit?