Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom már beszéltük :D
az enyémben 11 kw lesz
Ez JÓ motor!És 6 KW van a forgalmiba! És ahoz képest h milyen allapotban van eggyáltalán nem drága!4
köszi, inkább egy jo és nem drága RX-et kivánj 11 kW-os forgalmival:D
Hello! Az enyém eladó! Vegyél fel msnen: akos00@freemail.hu!
oksa sok sikert
a-a, meg most a lovéval is hadilábon állok kicsit, de eresgélek még, van pár ami jo de érdeklödöm:D
csá, nemtaláltál még moccot?
azt h ebböl neked igy legyen motorod, átalakitással: a, egyáltalán hülyeség b, olyan drága amiböl vehetsz egy 125-ös RXet...
Arról nem is beszélve például, hogy ha jól tudom, teljesen más oldalon van a hajtás az 50esnek, illetve a 125ösnek...
Udv! Tuti h nem bírná a blokkot a váz....De amugy is a sufni tunning nem túl előnyös.. Add el és vegyél egy jó 125öst
Ha belegondolsz, akár 250es cross blokkot is beletudnál rakni, de mekkora átalakítás lenne... arról nem is beszélve, hogy az 50es rx váz, fék, futómű tuti nem bírná el normálisan a 125ös blokkot.
Szoval akkor nem egyezik meg a blokk? Az a baj semmit nem ér az rx 50... de 80 ast lehet beletenni de az nem ér sokat...
Úgy, hogy eladod az 50es motort, és veszel egy 125ös RX-et...
Hellosztok, rx 50-en van 2003-as, az lenne a kérdésem, gogy belelehetne tenni egy 125-ös hengert... Ha igen kérlek segítsetek hol tudnám beszerezni!

Előre is köszönöm!

Az idő javul ;)
A tied is teccetős
KIcsit fotócckódtunk Rezót ne nézzétek,még nincs lekezelve
Amúgy enyém is eladó,friss vizsga,sm szett,új fényezés,egyéb finomságok!
Hello! Akkor beírok ... Érdekel valakit egy rendszámos RX?Ha esetleg igen akkor vegyen fel msnen: akos00@freemail.hu Amugy széles utat ......Kitartás mindjárt itt a tavasz.
mindenki pihen vagy mitörténik? nagyon nem megy a fórum....
oks thx
az oldalidom illetve a faridom szine az 3e 3 deci 2K-s ,a sárga volt itthon
mennyi volt a festék?
mindjárt betoppan a motormatricak nevű tag
már csakvalami fasza matricázás kéne
nekem is egy időbe csak egy kézvédőm volt