Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kettőté az van bőven.....kb 20L de más az nincs
Kettőtében gazdag estét az Uraknak
KA PD BEEEEE
háát igen ma egész szép idő volt. voltunk is srácokkal túrázgatni erre arra. nálunk hálisten nemigen foglalkoznak velünk a rendőrök, akár 2személy is sima ügy
Mi a pöcs magamnak irogatok Na akkor lléptem
Basszus itt jégeső,vihar,már csak a tájfun hiányzik
Irigyelem a Szombathelyi Rs tulajokat....süt a nap...rendőr sehol...síma utak....
Helló urak...dhfear,,,köszi a lehetőséget szerintem élek vele és kőcsönkunyerálom a fogaskerekeet....A szükitésnél nem arra gondoltam hogy benzincső méretüre kell szükítemi a vízcsövet,nézz meg egy termosztátot....Az is szükít a keresztmetszeten.An(n)ál egy kicsivel szükebbet szabad csak belerakni.....én 12-es normál alátétet néztem szerintem jó lenne...
résen vagyok a présen
szóval akkor mi lesz?valahogy meg kéne szavaztatni.kettőt válasszunk ki és azok közül h melyik legyen.
Végül is én néztelek téged figyelmetlennek...
Baaaameeee, kihagytam azt, hogy "nem".
Ó, nah megyek is aludni egyet...
GHOSTBIKERBOY
[20631] ma 15:28
Magyar nevekkel valóban lehet találó nevet adni az oldalnak... Már végigrágtam egy párszor...

válasz erre

na ki tanuljon meg írni inkább?
1. Olvass vissza te "állat"!
2. rs50revolution.hu
na de ez egyik se magyar.

degeneRationS50.hu

ha 1000es mocink lenne akkor tök jó lenne:RSV4life.hu

geneRationS50.hu
rs50revolution.hu

szerintem
Váh, tökölünk itt...
www.rs4life.hu
Ennél nem kell találóbb és jobban hangzó név.
oszt mit?a klub,fan oldal,rajongói oldal-on kívül?sikerült ma is elázni
Haaajjjaajjj cimbora, társra találtál az én személyemben is, ha nem gond, hogy 80-as a gép. Egyébként arra gondoltam, hogy mi lenne ha átmennénk Erdélybe? Abszolut nincs messze.
Magyar nevekkel valóban lehet találó nevet adni az oldalnak... Már végigrágtam egy párszor...
Helyes.
rövid a lábam az tény de szerintem lehetne alacsonyabbb, haverom 125ös rs-e 10 centivel alacsonyabban van mint az enyém. márcska ugy ránézésre is tul magas nem csak ha ráülök
Nem lehet, h te vagy alacsony?
nem mert senki nem olyan alacsony hogy zavarja
amm még senkit se zavart h az RSek ilyen geci magasak és nem állítható a rugo?