Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ŐŐŐŐŐŐŐ az úgy volt!A pendrive-on gőzöm sincs ,hogy van-e rajta valami.Ha van akkor mehet le.Lejött a játék?Mükszik?
erre való:)
2 féle láncszett van hozzá. Mindegy. Jó a 420-as.
nagyvas.hu
szerintem csak 420-assat találsz majd rá.mármint lánckereket.ha erősebbet akarsz akkor vegyél O gyűrűst.
jaaah nem, a 428 drágább.... Lánckereket is cserélnék, feltéve ha jó rá...
nem az a lényeg h a lánckerék mekkora láncot bír el .amúgy 420as lánc kell ezekre a fogaskerekekre.
Sziasztok, most nézem milyen láncszettet vegyek. Jelenleg 420-as van fent, viszont olcsóbb a 428 (na nem mintha számítana az a 2 ezer forint)... Ahogy elnézem, vastagabb, robosztosusabb a 428. Mi a véleményetek, melyik a jobb?
hát te meg mit keresel itt 4 órakor?tudod a fékkapcsolóm füstölgött.tegnap este arra lettem figyelmes, hogy nem is műxik.aztán kiderült h csak valami golyó nyomja meg a gombot és az nem tudott mozogni.kivettem letisztítottam befújtam csavarlazítóval és pörfekt.játszottam is kicsit a mocival.

más:a pendrive-on van valami?kiírja a gép h le kell formattálni.
jó hogy egyesek ennyire unatkoznak és ilyen sok kedvük( ) van
Ez a kipu erre való?Vagy csinálták?Állatul néz ki
uj remus végdobom :) szép halk hang. végre nem üvölt. (használt)
No sehol senki?
kurva idő. ezis biztos töletek jött pedig hnap blaatonra akarok turázni
Hát ba....tok meg!Az embernek nincs másfél napig gépe aztán regényeket kell utánatok olvasni.Na mindegy motordoki megjött!
igazá pápa is bőven jó. háát igen szombathelyen a sétálóutca is mien. maximum a mekibe vannak emberek egyébként nagyon kihalt
Pápa is kb ugyan az a táv nem?bár Pápát már kicsit ismerem .sok újjal nem találkoznék ott.egyszer Szombathelyre is el akarok majd menni.osztálykiránduláson voltunk ott.annyi megragadt h az egyetlen értelmes dolog a sétáló utcán a meki

ja akartam kérdezni.ezt ismered nem:Hősök ft. Deego & Sila ?
én is gondoltam h te nem annyira gondoltad összeszűkíteni ahogy gondoltad .a 12es lánckerék a gedeonnál van.a 13as a gépen, de már jön hozzá a 11es és addig felrakom azt amíg kipróbálod.mind a 2ő használt de hát úgy is csak meg akarod nézni hogy viselkedik vele.annyira meg nem kopott h a lánc átugorjon 1 fogat.
persze azér mondtam ha neketek is jó és ráértek. megbeszéljük akkor hogy kinek mikor lenne jó.
hát az a helyzet, hogy a Volt alatt biztos h nem, mert barátnőmmel megyünk vonattal és melózunk.de egy másik alkalommal bármikor.ha itt lesz ő is (most délutános) akkor megdumáljuk.már én is unom a banánt egyedül.
hali azon gondolkodtam hogy gedeonnal nincs -e kedvetek/időtök eljönni sopronba. lesz ez a volt fesztivál is azthiszem a jövő héten. mártnem csak motorozni együtt egyet végre! Sopron azért is lenne jó mer az nagyából mindenkinek egyenlő távolságra van. üdv: Dani
ehü.engem sikerült megtalálnia a tájfunnak is.kb 5 perc alatt szarrááztam Győrben.10kmel odébb (otthon) sütött a nap .
ilyen idomokat keresek megvenném őket vagy cserélnék is van 2002es idomszettem komplett érte hibátlan vagy tuning cuccokat is adnék érte.
de csak kizárolag ez a szin érdekel ezel a matricával.
aki esetleg tud segiteni irjon.
nem tudtok oylan bontót ahol rst bontanak idomokat akarok venni.
fontos lenne.
Most 2-t csónakmotor lenne jó.....