Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülj neki hogy legalább neked melegedik! Nekem egész végig a kékben kuksol a tetű mutató.....meg nekem is hamar kihül....
Nemtom mibaja lehet....!
Ha van rá lóvéd vedd meg a termosztátot,ha nincs szükidsd le és hamarabb melegszik...
de majd úgyis holnap fel hívom a natix kft hogy van e nekik.
Nekem nem azzal van gond hogy fel melegedik hanem hogy nagyon lassan melegedik be és nagyon gyorsan lehűl.
figyu hogyha tényleg kell a termoszátát és nemtalálsz sehol jobb áron akkor megrendelem neked. nekemis lassan kuplung lamellákat kell rendelnem, legalább letudnám rendezni 1rendelés alatt.
Mivel nyárvan alig fürdőruhááááában....ja bocs ez más....na szóval volt nekem egy Kawám és 28e volt a termosztátja...nem akarodzott megvenni....kikisérleteztem hogy egy szükítőt tettem a helyére ami kissebb keresztmetszeten engette át a vizet...ezért elérte az üzemi hőfokot de e sosem forrt fel még dugoban sem...
Lehet de én arra is gondoltam hogy az előző gazdinál el romlott a termosztát és ki vette aztán meg nem vett bele másikat. Am érdekelne nagykeráron.
én spec 5000ér tudnék neked szerezni nagyker áron újat. de mintha beszéltük volna régen hogy nemhiába nincs benne termosztát. lehethogy azon az rs-en is gyengélkedett úgy a hűtés ls azért vették ki direkt. dehát kitudja
jáá nálunk van egy mondás akinek van 10 tevéje az gazdag.....de akinek van egy ferraria arra tapadnak a nők
elhiszem hogy van durva iss. de van egy ilyen hülye tizenéves felfogásom most gondoljatok bele mivel könyebb csajozni egy szakadt simsonnal vagy egy rs-el?
hoppá fére linketem bocsánat nem lehet be ileszteni a jót na mind 1
Azért ültem én már durva simón
Sziasztok kérlek segitsetek már régeben írtam h baj van a hűtésemmel nos megnéztük hogy a motorban van e termosztát és nincsen na és hogy hol tudok beszerezni termosztátot?Ez jó lenne az első
simson simson. nee xd haverom agyontuningolt 70es szétreszelt felömlőzött high end sinyóját szarrá verem aztán az én rs-embe csak 50es henger van bár tény hogy nekünk egy dugó kb 12000ft abba meg 1000
Veszek egy kurva simsont és ha kész az rs eladom
bezony teljesen igazad van. minnél elöbb megcsinálod annál elöbb lesz meg a motor. kitartást, jókis Rs fog ebből még kikerekedni a kezetek alatt
Nem vagy kocsog(nagyon) De ha szerelhetnék hamarabb motoroznék
viszont mivel úgysincs kész a motorod ezér maximum motort szerelni tudnál . bocsánat nemakarok köcsög lenni
Ja mondhatni....szívesebben mennék motorozni....
értem értem szóval üzleti ügy
TK Vagyok egy autóalkatrésznagyker cégél....és partnerekhez megyek
micsinálsz szombathelyen? én itt lakok
Csá nem biztos hogy itt leszek holnap reggel Szombathelyre megyek
Nah léptem, ha megjön a 2 győri díszpinty üdvözlöm őket (ha még fent leszel). Csavargó mindenit! Aztán végre találjatok ki egy nevet! Jó éjt Indy kolléga!