Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jóccakát megyek aludni
jaja nekem gyári sajnos. szerintem az fogja visza még egy pindurit. de meglesz oldva. olyan kipufogó rendszert faragtatok rá hogy ilyet még nemláttatok
Neked gyári?
TOP-CARBON
Nekem van egy szakim akiben még nem csalódtam és végig nézheted hogy csinálja a fúrást Mindíg mindent kétszer megmér és csak utána vág bele...
háát nemtom enyém anyira nem olyan kicsit jobban megy az tény. lehet tényleg a kompreszió hiánya a baj nemtudom. neked mien kipuffod van? gyári?
Pont ezért csinálom meg 80-asra hogy legyen benne kakaó kis
fordulaton is....furcsa de 50.es DR el olyan mintha Poweres lenne 8000-től 12000-ig mintha picsán rúgnának
igen tudom. ezért nem merem megbontani a hengeremet. mer ha elkúrják nekem a fúrást baszhatom az egészet. amíg van benne erő megy megy, hamár végleg megadja magát majd akkor cserélek
Egyébként sok múlik a fúráson és az illesztésen is lehet a legjobb dugód ha szarul van illesztve meghal
igen tudom én. énse járok folyton nyélen. negyed gáz 6.ba 5000es fordulat alatt van az 50szóval így legalább meg a jardok se szórakoznak velem ilyenkor meg alig eszik a motor valamit. szóval van amikor érdemes lassan hajtani
Nem mindíg a legdrágább a legjobb,Persze lehet egy gyürüs,nicasilos polinit is venni de az nem utcára való
De a bejáratás nagy-nagy önmérsékletet követel
akkor tényleg igazad van. nemtudom igazából rs 125 fórumba fikázzák a vertex dugót. és onnan vettem ezt hogy nemlehet elég jó. de akkor gondolom csak ízlések és pofonok
Ja és én azért nem mindíg nyélen megyek
nekem nagyon jók a tapasztalataim...RG be is MTX.be is NSR-be is ezt raktam...
Még egy picit reszelek az ablakokon hogy ne dugja meg a gyürüt.....
nem fikázni akarom de azér a vertex-nél rakhatál volna bele komolyabb dugót.
És tényleg hibátlan....
52mm es DR henger,Vertex dugóval
igen véglis csak a dugó lenne 12bele
De szerintem ajándék a hengerszett 12 ért
80as dr lesz helyette nem?
Hát én már alig bírom kivárni hogy össze legyen rakva a moci az új hengerszettel
háát nekem igazából már bennevan az 50es DR henger párosítva 19es karbival és még egyéb nyalánkságokkal
hello. ha valakit érdekel akkor nekem is van fejidom tartó konzolom de 98-hoz..ha valakit érdekel az szóljon. hellosztok