Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki emberi zenét hallgat...
istenkirály
Kopasz: Szerintem tiszteletre méltó, hogy a jószándék és a tenniakarás vezérel téged. Segíteni ugyan nem tudok, de sok sikert kívánok!
Te egy kis csicska vagy még irni sem tudsz helyesen....
Hál isten..... az ilyen verebekből nem sok van!

Gondoltam hogy, lesz ilyen megnyilvánulás is....
Szerintem itt az RS 50 fórumon más is így van vele. Csak nem mindenki keresőképes...
Ha tehetném, segítenék.
ne keverjük az előző meg ezt a beszélgetést..
a nagy magyar összetartás...
nem hát...
nemhinném h bárki is meg fog mozdulni
nem hinném hogy az 50es forumot kelene "megmozgatni"
összekevertelek egy másik forumozoval. de a lényeg a lényeg hogy senki nem hallgat senkire. nézd meg naponta meghal vki ma 2 KETTŐ motorost basztak el nálunk... senki nem figyel a motoros meg azthiszi császár... szoval nemtudsz mit tenni
és mégis kit akarsz felhivni meg mivel? sziasztok 12 éves vagyok robogom van és csunya rossz fiuk vagytok mert ugyhallottam a szüleimtől hogy a motor rossz szóval leygetek joooooooook légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiii v hoyg gondoltad? mindenki ugy megy ahogy akar rajta van a felelősség. segiteni akarsz a férfin? küldj neki pénzt vagy vedd férjül
ez felér egy reklámmal...csak megsúgom ha nem egy 19 éves srác üti el motorral akkor nem lenne belőle hír
Sziasztok mindenki.....


Mi zu veletek?

Halottátok azt a 19.éves srácot mit csinállt?
Szerintem segiteni kellene az apán (3 gyerekkel )mert nem lesz neki kőnnyü ezek után!

Na mit szóltok?
Meg kellene szólitani a motoros társadalmat mert szerinten tudnánk segiteni ha akarunk, és vagyunk is egy páran!
mire megtaláltam kájt vazze...Csesznek
Azt nemgondoltam ,hogy enyire büdösvagyok.Amint feljövök a fórumra mindenki eltűnik!
Szerinted mit?Virágot szedtem!
Milyen videót?Muti!
egyébként mi a faszt kerestél te ott?
menek zabálni egyet
tudom.tett fel a kykee videót róla.én is kíváncsi vagyok rája
Mivan már megint a senkit kell keresnem?
Ja csak közlöm ,hogy Cseszneket frissen aszfaltozták és kur.... jó.már le is meóztam!
Ez azért Pro.
ja ezt néztem ez jó volt