Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

drága a benya mi?ez az égő nem a faláb.amikor mondják h messze van meg hablablabla.aztán minden nap elmennek motorozni 5ezer kilométert mer haverokhoz meg csajommal meg így-meg úgy
Jaja 4-en, a lényeg Big for Five RS Funs... az oldal fő szerkesztői...
A bogrács meg a sisak!
Jó, akkor legyen Debrecen.
fáj a hátam mi?pont te mondod? legfeljebb azok nem jönnek el.4en is jó a buli nem?
ugyis jönnek többen is
Hátitáskába... csooomiiiba.... legalább is nékem.
Ja nemlenne rossz egy tali ,de biztos lennének kihúzók!"Jaj túl messze,drága a benya ,félek,fáj a hátam.
Jaja, értettük.
és szalonnasütés szabadba vagy bográcsozás valakinél?a csomitartóba simán befér 1 tábla szalonna meg 1 kiló kenyér
Vasból én még nem láttam csak derbi sendára 6-ost...De ez nem jelenti azt hogy nincs....Az enyém DR és 7 benzinfelszippantó van benne
értettük apuci
Az italmondonál ami van az 7?
Passz szerintem abol is van 6-os.
7? Na pfff....
7-kispöcs
Jöhet minden RS apriliás sőtt szerintem még az AF-1 is belefér.Mert ha az nincs akkor az RS sincs.
Komoly lenne!
a 80as DR hány felömlős, 6?
De komolyan mi lenne ha kijelölnénk egy pontot ami kb egyforma távolságra van mindannyiunktól....és csapatnánk egy jót..egy kis söricilin...meg ilyenek
Ja ezek nincsenek ,de van 6 felömlős Top hengerem pálya rezi 19 del karbi véber fúvókás és siber és sport gyujtás erősitett kuplung ja meg cd író olvasó!
huh még pont beletartozok. .t és a többiek.a friss husik meg ilyenek?ők már ki is vannak rekesztve?Norbi meg eReS meg joddye meg ilyenek?
Nézted a Skype-t?
de azér párszor már csináltam.te figyu.ha jól emléxem semmi dvd íród/olvasód semmi ilyened nincs mi?
Csak azért mert nekem is 80-as van.
Tartunk egy rs 70 es takit és egy rs80-as talit