Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még mindíg eladó az 50 es DR hengerszettem....Hibátlan és 12ért el lehet vinni!
Bocsi félre írtam
szevasz haver....na hogy is megy?Vigyem holnap a hengert is?
3-körül ott vagyok
és mivel csináltad a vidit? fényképező /camera. hova tudtad elhelyezni? énis akarok most csinálni egyet megmutassam hogyanis megy az az 50-es DR
Nekem van hibátlan müszerfal tartó vasam gömbölyü rs 50.-hez 10000ft+posta
vaterán néha szokott fenlenni ha szerencséd van elcsipsz egyet
na az nekem is jó lenne mer nekem elég furán áll és már nekem is heggesztve van:S egyszer le volt szedve a fejidom aztán alig tudtam visszatenni rá mer olyan hülyén áll a tartója:S
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni?
Gömbölyű Rs-hez kellene nekem fejidom tartó konzol mert az enyém sajnos valami furcsa módon eltört.
Ha valaki tud ilyet akkor írjon már!
Fontos lenne!
hónap rájaérsz?akkor most esti műszakon vagy?majd a telót is megbeszéljük
Én is motoros vagyok de ha az én feleségemet üti valaki el annak kicsengettek....Tök mindegy hogy autós vagy motoros....
Hát ezt nem tudni....Én a nicasilos hengereket nem szeretem,vas párti vagyok Az 5 felömlős DR-t viszont ismerem...8000-felett megy mint az ördög...meglepő egy 50ccm es hengertől.Nekem amit leszedtem csak az volt a bajom hogy majd egy mázsa vagyok és alacsony fordulaton nem ment úgy.Ezen kívül semmi bajom volt vele....
nagyvas.hu -ról is tudsz rendelni, én már vettem innen cuccot és korrekt!
Ahoz ,hogy lehessen különbséget mondani a két henger között tudni kéne a régi henger méretét.Fogaskereket itt tudsz rendelni www.citybike.hu vagy www.italmondo.hu
há adatlapomon ott vannak, de most RSDaneee lehet arra gondolt amit most csinálok majd:D mer az még folyamatba van
és holvan?
én
És van valakinek 13 fogas első fogaskereke 12 bordás tengelyhez?
Szevasztok! Szerintetek a nikaszilos 7 felömlős no name ccm hengerhez képest egy új DR 5 felömlős 50ccm hengerrel mennyivel változna a motor és miben?
Hát a telók határeset!Figyu kéne kicsit a segitséged a gépem kicsit rendbe kéne tenni.Kékhalál stb. mert kibaszott lassú.
hali. csinált már valaki on board videót?
Ez igy van....
szólok ha tudok pontosabbat tudok...
szia
Én nemvagyok ellene az ilyen megnyilvánulásnak ,de hogyan szeretnéd csinálni?Ha van megfelelő ötlet akkor rendben!Nemszeretem az ilyen kis sutyerákokat akik elferdittik a motoros társadalomrol elképzelt képet az ilyen felelőtlen húzásaikkal.Én is apuka vagyok és motoros ,de érdekes módon a zebránál több mocis állmeg az asszonynak mint autós!
te gedeon.nemtod ezek a méretek kompatibilisek az én első telóméval?
csúszószár átmérő :37 mm
teljes hossz : 852 mm
kerék befogo részek közti távolság : 150 mm
kerék tengelyátmérő :20 mm
neked van tolómérőd.
Kőszőnőm.....
igeen zenét hallgat, sőőt még RS-e is van húúúú