Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

youtube-os video.nem igazán érdekelt
Ja ittvagyok.Láttad a vidik között a csajt?
Am. mi újság?
Baaaszki, az ötlet qrva jó... Csak végül is, az ország másik végébe vagyok, nem gyengén távol.
hát te is meggyüttél?
Nemakarsz Győrbe felugrani és egy vidit csinálni?
autóbeszámítás ugy h én fizetek rá lehetséges...
Ez a videó csak egy próbálkozás volt, próbáltam a progi effektjeit, semmi vágás egyébként, semmi extra... Feltölteni se akartam eredetileg, de megtettem, mondván, hogy első videó. A többi vidim, amivel már valóban foglalkoztam is, azok nem vágnak ide, sőt, a neten sincsenek fent. Majd nyáron jön az új vidi, remélhetőleg nagyobb sikerrel, részemről biztos.
Bizony igazat beszél ez a fijjjú.
az*
rengeteg a effect... alig látni vmit valamint lomha 20secmirevalamit kiirsz...
Részedről? Újat nem fogsz mondani, de kíváncsi vagyok a véleményedre.
Rendben. Szerintem Pro, mert van mondanivalója, valamint pörgös, dinamikus az áttűnés.
ennyi? kritizálj
Életem legelső videója, tele hibával ugyan, ami jelképe a belefektetett munkámnak... De fogadjátok motoros szeretettel...
Erről jut eszembe. Már egy jó ideje filmezek, versenyeztem is már, ahol egy stábbal különdíjat kaptunk (operatőr voltam a Kálvin kamera fesztiválon)... Mindegy. Amint vége a vizsgáimnak, RS 80 videót, tesztet csinálok, sőt még lesz egy pár haver motorjáról is, de majd szólok, ha felkerültek!
ma megyek fényt képező gépér és csinyálok képet a moci jelenlegi állapotáról...meg az alkatrészekről
hát az úgy vót...
egyet értek
Kérdezem én, hol van itt az RS50?