Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt fasza volt eddig 105-6 fokok de most fuj a szél meg esik
nálunk még midnig totál szar legalább már szárazak az utak. délután megyek babettázni
mindenhol szar az idő?
jóreggelt mindenkinek
Jóreggelt.
msn-re felvettelek
szombathely
hol dunántul?
na azért mondom. felétek jóidő volt. de a dunántúlon felénk anyira nem
Mátra alatt Egertől nem messze
hát én befonom a hajamat. különben merre lax?
nálunk is jó idő volt 10 fok és délután napsütés Amúgy Bence majd a szürke felnicsíkot megvenném.
ja nemtom ma nálunk egész nap esett az eső és 8 fok volt
17fok volt ma az neked nem jó?
Inkább valaki azt mondja meg nekem végre hogy mikor lesz már jó idő?
szétmarja? érdekes haverom 1 lityit elhasznált és ugyanúgy ment vele mint normális olajjal és annyi volt h jóval gyengébb volt a motor! pl. ott ahol most 5.be felmegy ott 4.be ment azelőtt
Sziasztok

Keresek első telórugókat,nem tud valaki?
elvileg ha nem pörgeted nagyon komolyabb baja nemlesz a motornak.kis fordulaton kimotorozod belőle és kész
attól függ milyen kell bele, ha másmilyen akár 1%ban különbözik akkor dobd ki a motorod. 10-15km alatt szétmarja a hengert. vagy szivd le az öszeset ami bennevan
Szevasztok srácok! Képzeljétek, olaj nélkül mentem tankolni, erre haver adott olajat, hogy keverjem be, de az nem fulszintetikus. Ettől lehet baja a mocimnak, vagy legfeljebb csak a teljesítménye gyengébb? Írjatok! :))
értem :D
4 oldalra 1000ft érted?:D
felnicsíkot sose árulnak 2 oldalra vagy 1 oldalra komplett 2 kerékre szoktak csak
2kerékre 1000? v 1 kerék két oldalára?
akkor sztem az majd jöhet meg még megkérdezem majd haverom, h kell-e neki és legkésőbb holnap akkor megmondanám, h mi kéne, de nekem az ezüst sztem 100%