Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szarügy
Szülők nem akarják... "Még a végén meghalok... stb stb" :/
mert?
De főtengely csere is kell . :D Hát igen töltöm a 16ot de nem biztos még a 125ös... :(
de amugy is minek tuningolod nyáron töltöd a 16-ot nem?:D
+25 a karbi az 96ezer
Jó ezen kívül. :D Erre nins keret...XD Nem akarok kifizetni 160 ezer forintot csak a blokkra. :D
Am visszatérve a hengerre. Vki nem tud vmi jót? :D Mit tom én Polinit vagy vmit. :D Mármint úgy linket vagy vmit ahonnan rendelni tudok. :D
Vegyél ugyanolyat sztem. Az a biztos.
esetleg falls? enyémmel az volt
Am egy biciklit ne hasonlíts egy motorhoz... :D
gariban ugyanolyanra? vagy vegyekegy teljesen másikat?
Én is kb 80 kiló vok és az enyémmel semmi probléma nincsen... Pedig gyepálom, meg sokat is stopizok vele meg ienek és ugyanolyan jó kemény. Am az elsőbe cserélj szimeringet meg olajat. A hátsót meg cseréld le egy újra. :) ennyi.
Sziasztok! van egy 94es rs50em felfúrva 80asra nem akart indulni új gyertyát vettem meg kitisztítottam a karbit most már megy de 3,4,5,ösben már ha ráhúzom a gázt fulladozik ha meg csak sépen adom neki akkor meg alig gyorsul meg 81nál többet nem megy és 1-2 esben sem az igazi miután kitisztítottam simán ment 120at de leraktam másnap mikor mentem már jöttek a gondok amit írtam ha valaki tud segíteni írjon már msn-en : pszilvas@freemail.hu vagy itt is ........köszi
én ezt régen tekertem párat, mert a DH gépemen(bicaj) ha tekertem keményedett stb.
nem a súlyod a probléma
apa motorozott enyémmel sokat 100kg és nem volt gond
és mér lesz jobb ha beleraknak egy ujat ? nem a rugostaggal van a gond hanem "velem" 85 kilo erősebb rugóstag kéne
én a helyedben viszavinném pitsába ahol vettem a motort. kaptál rá 5év garanciát nem?
az első a legkevesebb.... a hátsó kurva gyenge. süllyedt csatornafedélen átmegyek ami 3cm mély és durr. esetleg venni bele újat?
jólvan na bocsí nem hagyhattam ki első telódban esetleg olajat cserélhetnél lehet segítene!
semmi baja, feszíteni kéne vhogy mert 85 kilo alatt bajos a dolog
maradj csöndbe öcsém, Te is csak pampogni tudsz valaki hozzáértő légyszives segítsen!
dobd ki a pitsába
kopog csattog amikor átmegyek vmin.. mit kezdjek vele?