Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

apróságok lettek rajta kicserélve:légszűrő betét meg fúvóka
most 3400km van benne.naon jó állapotba van.
2006. nyár elején vettem 800.000-ért 0km-esen.van rajta rendszer(Giannelli) és sportlánc.
650-600.000
mennyi az ára? én lehet tudok rá érdeklődőt
"féklámpakapcsoló"
nem tudja vki mennyibe kerül egy első fékszenzor?
esetleg nincs valakinek?
mennyiért
hi. jól néz ki. ennyiért akarod kb eladni? én nem akarom megvenni, csak érdekel.
sziasztok.nagyobb motort veszünk ez okból eladjuk az rs 50-t.érdeklődőket várok itt vagy az msn-emen.RS_ROBBY@hotmail.com
Pontosan! bár szinte mindenki alföldi ahogy láttam.
akkor viszont úgy kéne h olyan helyen legyen ahova mindenki eltud menni és nem kell 200km-rt menni
hát szekszárd talán még megoldható lenne, csak ha többen jövünk össze mert én veszprém megyei vagyok várpalotáról.
Egy találkozóban én is benne lennék!
Kb hányan jönnénk össze...? vagy ami fontosabb...merre lenne a tali...? Én Bp-n lakom.
100-150km-es körzetben nekem jó!
Tavaly már terveztünk találkozót csak nem jött össze
De idén biztos h lesz és valószinü h szekszárdon a pontos idejét még nem tudom
Szia!erről még pontosabban nem tudok mert én se régen vagyok tag
Takaró Jánost kérdezd majd ezzel kapcsolatban mert ő az oldal készítője és a klubb vezetője... de ha lesz találkozó megyek
Hi. Robman2! Láttam, hogy tag vagy az Aprilia-racing.hu-n. Vannak találkozók is meg ilyesmi?
Szia érdeklödnék csere nem érdekel, van egy 99"-es évjáratú rs 50-em nagyon jó álapotban??+ráfizetnék
jaja....néha néha lestem de hát mik folytak itt......

na minden jót!!!
kösziii ez jó lesz....:D
az Italmondót ismerem:):)
norbinsrnek szántam
haver te még tudod az oldal címét?
hali
itt van Rs ekhez is alkatrész http://www.hasznaltauto.hu/ker...
vagy újak itt: www.italmondo.hu
cső all!! húúú 1000 éve vtam itt....látom vannak itt új arcok is!!! üdv:):)

na olyan kérdésem volna hogy vannak-e valakinek eladó alkatrészei RS-hez...93-94-es évájrat...
vagy tudtok-e olyan helyet,bontót,weblapot ajánlani ahol vannak hozzá cuccok... legjobb Heves megyébe lenne de más is érdekel!!!

köszi a segítséget!!! Rövid telet...hosszú nyarat!!!:D:D és B.mentest aki ilyenkor is motorozik!!!!
Akit érdekel nézze meg az adatlapom mer tettem fel pár régebbi képet!!!